banner461
banner195

Örnek Bir Eğitimci Zeki Demirdöğen

75. Yıl İlkokulu eğitim kadrosu ve personeli "Eğitime kazandırdıkları, üretkenliği, projeleri, paylaşımcılığı, iletişim becerisi, çalışkanlığı, kendini sürekli olarak geliştirmesi, teknolojiyi çok iyi kullanması, sabırlı ve çözüm odaklı olması, tertipli ve düzenli olması, idealistliği, herkes tarafından takdir edilmesi ve sevilmesi ile tanıdık kendisini. Kısacası örnek bir eğitimciydi." açıklamasını yaptı.

Örnek Bir Eğitimci Zeki Demirdöğen
03 Ağustos 2016 Çarşamba 15:04

banner143
banner134
Okulumuz öğretmeni Zeki Demirdöğen ile ilgili yerel basında yer alan haber mesai arkadaşları olarak bizleri ziyadesi ile rahatsız etmiştir.
Eğitime kazandırdıkları, üretkenliği, projeleri, paylaşımcılığı, iletişim becerisi, çalışkanlığı, kendini sürekli olarak geliştirmesi, teknolojiyi çok iyi kullanması, sabırlı ve çözüm odaklı olması, tertipli ve düzenli olması, idealistliği, herkes tarafından takdir edilmesi ve sevilmesi ile tanıdık kendisini. Kısacası örnek bir eğitimciydi.
Toplum nezdinde de bu yönleriyle anılması için bu açıklamayı bir vefa borcu olarak görmekteyiz. Milli Eğitim camiası ve okulumuz büyük bir değerini kaybetmiştir.
 
75. YIL İLKOKULU EĞİTİM KADROSU VE PERSONELİ

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.