banner461
banner195

Osman Şimşek Sadece Ona Teşekkür etmedi!

Geçtiğimiz cuma Milli Eğitim Bakanlığı tarafından vekaleten yürüttüğü görevinden alınan Osman Şimşek, giderayak Nevşehir'de bir sendika başkanına teşekkür etmedi.

Osman Şimşek Sadece Ona Teşekkür etmedi!
23 Mayıs 2016 Pazartesi 14:43

banner143
banner134
Geçtiğimiz cuma Milli Eğitim Bakanlığı tarafından vekaleten yürüttüğü görevinden alınan Osman Şimşek, giderayak Nevşehir'de sadece bir sendika başkanına teşekkür etmedi.

Osman Şimşek twitter hesabından görevden alınması ile ilgili yaptığı açıklamalarda ilginç konulara temas etti. Değerli dostlar Cuma günü beş yıldır vekâleten yürüttüğüm il milli eğitim müdürlüğü görevim Sayın Bakanımızın takdiriyle sona erdi. Bu sürenin yaklaşık iki yıl dört ayı insanı güzel kendi güzel Nevşehir ilinde geçti. Hamdolsun güzel işler yaptık.
Şimdi kalp huzuru ile görevi güzel ve değerli bir eğitimci arkadaşıma devrediyoruz. Hamdolsun ...

Nevşehir ilinde okul öncesi eğitimde ülke birincisi olduk. İki yıl içinde 80 milyon TL inşaat yatırımı aldık ve bunları yatırıma dönüştü. Son iki yılda TEOG ve YGS- LYS önemli dereceler yaptık. Önemli bilimsel projelere imza attık. Bu projeler an itibariyle yürütülüyor.. Gezmedigimiz okul konuşmadığımız öğretmen arkadaş ve başını oksamadığımız öğrenci kalmadı.
Özellikle özel eğitime muhtaç öğrencilerimize yönelik iki okul yüzlerce yeni şube açtık. En ücra köydeki bir öğrenciyi servisle taşıdık. Yaklaşık 300 okuldan 250'nin kapısını penceresini ıslak zeminini çatısını vb.yeniledik. FATİH Projesi kapsamında tüm orta öğretim ve orta okullarımızda akıllı tahtalar takıldı. Fiber optik internet bu okullarımıza taşıdık. Eğitimin kalitesini artırmak için, Ülkemizde bir uygulaması olmayan, 'kazanımları değerlendirme' ölçme ve değerlendirme programı yaptık. Daha bunlar gibi onlarca hizmete imza attık. Tabi tüm bunları yaparken bu başarıyı Bakanlığımızın, Valiligimiz, il siyasetimizin, Kamu kurumlarının, belediyelerimizin, özelikle öğretmen, eğitim yöneticilerimizin çok büyük ilgi ve desteğini gördük
Öyle başardık. Ayrıca eğitim sendikalarimizin değerli yöneticilerine ve üyelerine , birinin başkanı hariç, teşekkür ederim.Gundem 50
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ak partili - 2 yıl önce
Kim bu başkan uğurmu Özdemirmi