banner461
banner195

Özel Altınyıldız Fen Lisesi 5. Ek şubeyi açtı.

Altınyıldız Liseleri Kayıtlarına Büyük İlgi Gösteren Nevşehir Halkına Teşekkür Ederiz.

Özel Altınyıldız Fen Lisesi 5. Ek şubeyi açtı.
29 Ağustos 2017 Salı 17:28

banner143
banner134
Nevşehir’in en büyük Özel Liselerini bünyesinde bulunduran Altınyıldız Eğitim Kurumları Liselerinde yeni eğitim öğretim yılı kayıtları büyük ilgi görüyor.
Altınyıldız, Lise kayıtlarında her yıl olduğu gibi bu yıl da Nevşehir’de en çok tercih edilen Özel Lise oldu. Öğrencilerine sunduğu mükemmel öğrenme imkânları, tecrübeli ve başarılı öğretmen kadrosu, başarı geçmişi ile birleşerek geleceğin şampiyonlarını akın akın Altınyıldız’a çekti.
Altınyıldız’ı tercih eden öğrenciler, Lafa değil icraata bakarak, sınav sonuçlarına inceleyerek, hangi lise Türkiye genelinde YGS ve LYS’de hangi başarıları kazanmış, öğrencileri Türkiye’nin hangi seçkin üniversitelerine yerleşmiş, kadrolu öğretmen kadrosu kimler, değerlendirmelerini yaptıktan sonra Türkiye’nin en seçkin okulları yerine Altınyıldız Kolejini tercih ettiler.
 TEOG Sınavlarında Türkiye ve Nevşehir Birincisi olan öğrencinin yanı sıra, her iki sınavın birinde soruların tamamını tam yapan,1 yanlışı,2 yanlışı,3 yanlışı olan ya da başarıyı hedefleyen öğrencilerimiz, mükemmel eğitim ve sosyal yaşam sunan Altınyıldız’a kayıt olmuştur.
2017-2018 Öğretim yılı 9.sınıf kayıtları tamamen dolan Özel Altınyıldız Fen Lisesi 5. Ek şubeyi açtı.Anadolu ve Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nde boş kalan son kontenjanlara kayıtlar yapılıyor.
  YGS de ve LYS’de Türkiye ve Nevşehir dereceleri kazanan Altınyıldız Koleji, öğrencilerine sadece Üniversite sınavlarında değil, her alanda başarılı bir gelecek sunmaktadır.
19 yıllık başarı geçmişine bugüne kadar Nevşehir’de hiçbir özel kurumun erişemediği Altınyıldız’da güçlü, tecrübeli ve başarısını ispat etmiş öğretmenler tarafından öğrencilerimiz geleceğe hazırlanmaktadır.
Başarılı bir gelecek, iyi bir üniversite için Altınyıldız Koleji.                                29.08.2017
 
                                                                                                                                 Altınyıldız Eğitim Kurumları

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.