banner461

Özel Altınyıldız Liseleri Kayıtlarına Yoğun İlgi

2018 LGS puanlarına göre Fen Lisesi,Anadolu Lisesi, Sağlık Meslek Lisesi 9. sınıflarına indirimli kayıtlarımız yoğun bir şekilde devam etmektedir.

banner503
Özel Altınyıldız Liseleri Kayıtlarına Yoğun İlgi
03 Temmuz 2018 Salı 13:52

banner143
banner134

2018-2019, 9.Sınıf Kayıtlarında  LGS puanlarına % 100’e varan burs imkanı tanıyan Altınyıldız Koleji'nde, bir çok sınıfta kontenjanlar dolmuş durumda.
Velilerimize Göstermiş oldukları yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Türkiye'nin en başarılı liseleri arasında yer alan  Altınyıldız Liseleri; Mükemmel kampüsü,başarılı öğretmen kadrosu ve 20 yıllık tecrübesiyle yanı başınızda.
Birikim ve tecrübe ile elde edilen başarıları her yıl daha da ileri  taşımayı amaç edinmiş olan Altınyıldız Liseleri geçtiğimiz yıl ve önceki yıllarda olduğu gibi Türkiye dereceleri ve Nevşehir 1.’liklerini daha da yukarıya taşıma idealini sürdürmektedir.
Mezun verdiğimiz 16 yılda 98’i Tıp Fakültesi olmak üzere toplam 1115 öğrencimizi Türkiye’nin en seçkin Üniversitelerine yerleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.
2017 LYS NEVŞEHİR ŞAMPİYONU ÖĞRENCİLERİMİZ;

10 TIP FAKÜLTESİ, 10 DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ, 6 HUKUK, 5 FİZİK TEDAVİ REH - ECZACILIK - DİYETİSYENLİK, 52 MÜHENDİSLİK-MİMARLIK, 29 EĞİTİM - İŞLETME - İKTİSAT, 20 SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ VE DİĞER FAKÜLTELER OLMAK ÜZERE, BOĞAZİÇİ, HACATTEPE, ODTÜ, ANKARA, BİLKENT, İTÜ, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ  GİBİ TÜRKİYE'NİN SEÇKİN ÜNİVERSİTELERİNE YERLEŞMİŞLERDİR.
Başarılı bir gelecek, iyi bir Üniversite için sizin çocuğunuz da Altınyıldızlı olsun.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.