banner421
banner461
banner195

Özel Altınyıldız Liseleri Veli Toplantıları Devam Ediyor.

Özel Altınyıldız Liseleri 9-10-11 ve 12.Sınıflar Veli Toplantıları Devam Ediyor.

Özel Altınyıldız Liseleri Veli Toplantıları Devam Ediyor.

banner143
banner134

Özel Altınyıldız Liseleri 9-10-11 ve 12.Sınıflar Veli Toplantıları Devam Ediyor.

 

            2014-2015 Eğitim Öğretim yılında Özel Altınyıldız Liselerinde öğrenim gören 9-10-11 ve 12. Sınıf öğrenci velileri, öğrenciler ve öğretmenler düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

            Özel Altınyıldız Koleji Konferans Salonunda düzenlenen toplantıya öğrenci velileri büyük ilgi gösterdi. Konferans Salonunu tamamen dolduran velilere, Altınyıldız Kolejinde  yapılan deneme sınavları ve yazılı sınavlar ile ilgili bilgiler verildi, öğrencilerin ders durumları görüşüldü.

            Dördüncüsü düzenlenen veli toplantısına veliler yoğun ilgi göstermektedir. Altınyıldız Koleji okul,veli,öğretmen ve öğrenci birlikteliği ile sınavlarda yüksek başarılar hedeflemiştir. Altınyıldız Koleji Türkiye'nin en kaliteli,en başarılı eğitim kurumları arasında yer almakta,her yıl Üniversite ve TEOG sınavlarında dereceler kazandırarak,öğrencilerine kaliteli bir eğitim öğretim fırsatı sunmaktadır.Sosyal,kültürel ve sportif başarıları ile gündemden düşmeyen bir okul olmuştur.

            Toplantıya katılan bütün velilerimize Altınyıldız Koleji müdürlüğü olarak teşekkür ediyor ve öğrencilerimize üstün başarılar diliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.