banner461
banner195

Özel Altınyıldız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12 Mayıs Hemşireler Gününü Kutladılar

Altınyıldız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Hemşirelik alan öğrencileri 12-18 Mayıs Hemşireler Haftasını kutlama etkinliklerine başladılar.

Özel Altınyıldız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12 Mayıs Hemşireler Gününü Kutladılar
12 Mayıs 2016 Perşembe 17:22

banner143
Özel Altınyıldız Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi 12 Mayıs Hemşireler Gününü Kutladılar
İlgili Galeriye Git
banner134
Altınyıldız konferans salonunda 11- B Hemşirelik alanı öğrencileri tarafından düzenlenen programda Hemşirelik alan şefi Fatma TUZDELENER günün anlam ve önemini vurgulayarak; Sağlık, bireylerde, zorunlu, vazgeçilmez ve hayatın her döneminde aynı önemi koruyan temel ihtiyaçlardan biridir. Bu ihtiyaca cevap veren en önemli meslek grubu ise hemşireliktir diyerek belirtti.

12-18 Mayıs Hemşirelik haftasının önemi,hemşirelik mesleğinin etik prensipleri ve sorunları üzerine konuşmalar yapılarak, senaryosunu öğrencilerimizin yazıp oynadığı tiyatro , şiir  ve solo- koro müzik sunumları ile devam etti.
 
Müdür yardımcısı Türkan YAVUZ; İnsan yaşamı açısından böylesine önemli bu hizmetin kaliteli bir şekilde sunulmasında mesleki yeterliliğe sahip, eğitimli, kaliteli hizmet sunan, iyi yetişmiş insan gücüne ihtiyaç duyulmaktadır. ''Altınyıldız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak aynı duyarlılıkla öğrencilerimize eğitim vermekteyiz.'' dedi.
 
Hemşirelik mesleğine gönül veren tüm hemşirelerimizin ve öğrencilerimizin  başarılarının devamını dileyerek, 12-18 Mayıs Hemşireler  Haftası’nı kutladı.     
 
Kutlama programını hazırlayan Meslek dersleri öğretmenlerine ve 11-B Hemşirelik alanı öğrencilerine emeklerinden dolayı teşekkür edildi.
 
Program sonunda kutlama pastası öğrenciler, öğretmenler ve yöneticiler tarafından kesildi.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.