banner461
banner195

Özel Altınyıldız Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Velileri Başarı Üçgeninde Buluştular.

Geleneksel başarının adresi olan Altınyıldız Eğitim Kurumlarından Altınyıldız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi başarıda temel oluşturan okul – veli - öğrenci üçgenindeki işbirliğinin sürekliği amacıyla Veli toplantılarını yaptı.

Özel  Altınyıldız Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi  Velileri Başarı Üçgeninde Buluştular.
08 Aralık 2015 Salı 12:00

banner143
banner134
Geleneksel başarının adresi olan Altınyıldız Eğitim Kurumlarından Altınyıldız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  başarıda temel oluşturan okul – veli - öğrenci üçgenindeki işbirliğinin sürekliği amacıyla Veli toplantılarını yaptı.

             7 Aralık 2015 Pazartesi ders bitimi saat 17.00 da başlayan 9.10. ve  11.sınıf             öğrenci velilerimizin yoğun ilgi gösterdiği  toplantıda sınıf danışman öğretmenleri, ders öğretmenlerimiz, rehberlik ve psikolojik danışmanlık  servisi öğretmenlerimiz ile karşılıklı  olarak geleceğimizin sağlık neferlerinin en donanımlı şekilde yetişmeleri amacıyla genel durumları , KPSS ye hazırlık çalışmaları, hafta sonu kurslar, Altınyıldız test yayınları, deneme sınavları sonuçları ve öğrencilerimize verilen psikolojik destek çalışmaları hakkında da bilgiler paylaşıldı.

             Toplantıya iştirak eden öğrenci velilerimize öğrenci ara karneleri, KPSS ,deneme sınav sonuçları Altınyıldız Koleji Rehberlik Birimi tarafından hazırlanan “Verimli Ders Çalışma Yolları Nelerdir? ve YGS - LYS Klavuz “ Bilgilendirme Kitapçıkları takdim edildi.

             Toplantı sonrası velilerimizin geri bildirimlerden karşılıklı ziyaret, iştişareler ve iletişim araçları ile  sürekli  işbirliği yapılmasının öğrencilerimizin yetişmesi ve kişisel gelişimlerine katkı sağlandığı için memnun olduklarını dile getirdiler. Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.