banner461
banner195

Özel Kardelen Anaokulu Veli Toplantısı Yapıldı

Nevşehir ve Bölgenin en büyük anaokulu Özel Kardelen Anaokulunda 2014-2015 eğitim öğretim yılının ilk değerlendirme toplantısı yapıldı.

Özel Kardelen Anaokulu Veli  Toplantısı Yapıldı
11 Ekim 2014 Cumartesi 12:09

banner143
banner134

Nevşehir ve Bölgenin en büyük anaokulu Özel Kardelen Anaokulunda 2014-2015 eğitim öğretim yılının ilk değerlendirme toplantısı yapıldı.

Bölgenin ve Nevşehir'in en büyük ana okulu eğitim kompleksine sahip Özel Kardelen Kreş ve Anaokulunda 2014-2015 eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte ilk değerlendirme toplantısı yapıldı. Öğrenci velilerinin büyük ilgi gösterdiği toplantıda öğretmenler öğrenci velilerine bugüne kadar yapılan eğitim sistemleri ve yapılan faaliyetler konusunda bilgiler verdiler. Öğrenci velileri sınıf öğretmenleriyle bir süre toplantı yaptıktan sonra ise branş öğretmenleri ile görüşerek dersler hakkında bilgiler aldılar.

Özel Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı yaptığı açıklamada öğrenci veli toplantısına katılan tüm velilere teşekkür etti.  Saygılı, '' 2014-2015 eğitim öğretim yılıyla birlikte hizmete girene bölgenin en büyük anaokulu olan Kardelen Kreş ve Anaokulunda yılın ilk değerlendirme toplantısını yaptık. Öğrenci velilerimiz yapmış olduğumuz ilk değerlendirme toplantısına büyük bir ilgi göstermesi gerçekten bizleri son derece mutlu etti. Öğrenci velilerimize bugüne kadar kreş ve anaokulumuzda yapılan faaliyetler hakkında ve bundan sonra yapılacak olan çalışmalar hakkında çeşitli bilgiler verildi. 2014-2015 eğitim öğretim yılının ilk değerlendirme veli toplantısına katılan tüm öğrenci velilerimize teşekkür ediyorum'' şeklinde konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.