banner461
banner195

Özel Kardelen Eğitim Kurumları’nda Veli Toplantısı

Geçtiğimiz hafta sonu Özel Kardelen Eğitim Kurumları’nda öğretmenler ve öğrenci velilerinin bir araya geldiği toplantı, yoğun katılımla gerçekleşti. Toplantıda öğrencilerin eğitim- öğretim durumları ele alındı.

Özel Kardelen Eğitim Kurumları’nda Veli Toplantısı
29 Aralık 2015 Salı 12:57

banner143
banner134
 Geçtiğimiz hafta sonu Özel Kardelen Eğitim Kurumları’nda öğretmenler ve öğrenci velilerinin bir araya geldiği toplantı, yoğun katılımla gerçekleşti. Toplantıda öğrencilerin eğitim- öğretim durumları ele alındı. Yapılan toplantıya, 6. ve 7.  ve 8. sınıf velileri kabul edildi. Saat 10:30’ da başlayan görüşmeler saat 15:30’ a kadar sürdü.

Konuyla ilgili açıklama yapan Özel Kardelen Eğitim Kurumları İlköğretim Müdürü Faruk ÇAMCI: "Öğrenci, veli ve öğretmen ilişkilerinde önemli olan; sevgi, saygı, dostluk çerçevesinde birbirlerini anlamak ve sorunları paylaşarak birlikte ortak çözümlere ulaşmaktır. Çocuklarımız için ayırdığımız zamanlar, onların geleceğe hazırlanmalarında altın fırsatlardır. Veli toplantıları da bizlere önemli fırsatlar sunar. Bu tür birleşimleri en iyi biçimde değerlendirmeliyiz.  Katılım ne kadar çok olursa, toplantılar da o kadar verimli geçer. Her toplantının ayrı bir değeri ve yararı vardır. Çocuklarımız için güzel bir geleceği hep birlikte oluşturabilmek adına toplantıya katılarak bize destek olan tüm velilerimize teşekkür ederim. "dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.