banner461
banner195

ÖZel Kardelen Koleji 12.Sınıf Öğrencileri Mezuniyet Sevinci Yaşadılar

Özel Kardelen Fen Lisesi ve Özel Kardelen Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencileri Avanos Hilton otelde düzenlenen tören ile mezuniyet coşkusu yaşadılar.

ÖZel Kardelen Koleji 12.Sınıf Öğrencileri Mezuniyet Sevinci Yaşadılar
10 Haziran 2013 Pazartesi 13:50

banner143
banner134

 ÖZEL KARDELEN KOLEJİ 12. SINIF ÖĞRENCİLERİ MEZUNİYET SEVİNCİ YAŞADILAR

 

Özel Kardelen Fen Lisesi ve Özel Kardelen Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencileri Avanos Hilton otelde düzenlenen tören ile mezuniyet coşkusu yaşadılar.Özel Kardelen Koleji mezuniyet törenine Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan, Anadolu ve Fen Lisesi Müdür Vekili Mehtap Kulaç, öğretmenler, öğrenciler ve öğrenci velileri büyük ilgi gösterdi.

Avanos Hilton Otelde düzenlenen mezuniyet töreni Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan'ın açılış konuşması ile başladı. Kaplan konuşmasında şunları kaydetti;

 ‘’ Bugün, bitsin de gidelim dediğiniz okul günlerinin sonuncusu. Daha şimdiden özlemeye başladığınız o günlerin sonuncusu. Bir okulu diğer okullardan farklı kılan mezunlarıdır.  Ben ülkemizin geleceği konusunda çok iyimserim, çünkü bizler çocuklarına daha iyi bir gelecek hazırlamak için cansiperane didinen ailelerden oluşan bir toplumuz. Sizler titizlikle ve özveri ile yetiştirdiğiniz çocuklarınızı bizlere emanet ettiniz. Bizler de onları sizlere, ülkemize ve tüm insanlığa yararlı birer insan olarak yetiştirmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösterdik. Onlarla ne kadar gurur duysanız azdır. Sizleri kutluyoruz. Sevgili meslektaşlarım öğretmen arkadaşlarım, sevgi ile kucaklayıp, bilgi ile donattığınız bir nesli daha bugün uğurluyoruz. Onlar için duyduğunuz gururu en içten dileklerim ile paylaşıyor, onlara gösterdiğiniz ilgi ve sevgi için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sevgili öğrencilerim, birçoğunuz yıllar boyunca Kardelen Koleji çatısı altındaydınız. Eğitildiniz, öğretildiniz, bilgi ile donatıldınız. Sizler bir sonun başlangıcındasınız. Bugün ve bugünden sonra daha çok başarılara imza atacak ve törenler yapacaksınız. Okul günleriniz bundan sonra yerini okul anılarına bırakacak. Sizlerin Kardelen Koleji mezunları olarak ‘’Okulunuzu yükseköğrenimde ve toplumda en iyi şekilde temsil etmek ve bundan sonra mezun olacak kardeşlerinize örnek birer Kardelen Kolejli olmak’’ misyonunu en iyi şekilde yerine getireceğinize eminim. Bizler, öğrenciliğiniz boyunca olduğu gibi, mezun olduktan sonra da her zaman yanınızda olacağız. Yolunuz açık olsun’ ’dedi.

Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan'ın konuşmasının ardından ise Fen Lisesi okul birincisi olan Anıl Dinçer Taşçı bir konuşma yaptı. Taşçı yaptığı konuşmada Özel Kardelen Koleji'nde ana okulundan bu yana eğitimine devam ettiğini ve bugünlere gelmesinde emeği olan Özel Kardelen Koleji okul idarecilerine teşekkür etti.

Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi birincilerine ödüllerini Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan verirken öğrenciler daha sonra ise birincilik kütüğüne isimlerini çaktılar.  

Özel Kardelen Koleji mezuniyet töreni konuşmaların ardından ise öğrencilerin mezuniyet belgelerini almalarıyla devam etti. Öğrencilere mezuniyet belgelerini Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan, Fen ve Anadolu Lisesi Müdür Vekili Mehtap Kulaç ve öğretmenlerinin ellerinden aldılar. 12. sınıftan mezun olan öğrenciler 10. Yıl Marşı eşliğinde kep atmanın sevincini öğretmenleri ve aileleri ile paylaştı.

Özel Kardelen Koleji 12. sınıflar mezuniyet töreni daha sonra öğrencilerin hep birlikte yaş pasta kesmesi ile sona erdi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.