banner461
banner195

Özel Kardelen Koleji 15 Temmuzdaki Hain Saldırıda Hayatını Kaybedenleri Bir Kez Daha Andı

Kardelen Eğitim Kurumları, konferans salonunda düzenlediği program ile 15 Temmuz darbe girişimini tüm hatları ile öğrencilerine anlattı.

Özel Kardelen Koleji 15 Temmuzdaki Hain Saldırıda Hayatını Kaybedenleri Bir Kez Daha Andı
23 Eylül 2016 Cuma 15:51

banner143
banner134
Kardelen koleji konferans salonunda düzenlenen program kapsamında öğrencilere hain darbe girişimine ait videolar izletildi. 15 Temmuz darbe girişiminin tüm aşamalarını videolu anlatımda gören öğrenciler bu hain saldırıda hayatını kaybeden şehitlerimiz adına şiirler okudular. Duygulu anların yaşandığı programda Şehit Ömer Halisdemir’e de özel bir yer ayrıldı.
Kardelen Eğitim Kurumu öğrencileri de şehitlerimizle, gazilerimizle, demokrasi nöbeti tutan kahramanlarımızla ile ilgi resimler ve köşeler oluşturdu.
Kardelen Eğitim Kurumları olarak gelecek neslimize, demokrasisine, vatanına sahip çıkan vatan hainlerinin saldırısında canını ortaya koyan bu fedakar, kahraman halkımızı, şehitlerimizi ve gazilerimizi anlatmaktan gurur duyacağız. Bu vatan uğruna; canını, kolunu, bacağını feda etmiş ve bu uğurda ‘’ Vatan Sağolsun’’ demiş büyük bir milletin evladı olmaktan gurur duyan bir nesil yetiştirme iradesinde varolacağız.
 ‘’Bu Vatan Size Minnettardır.’’
15 Temmuz Şehitlerimizi, Gazilerimizi ve Kahramanlarımızı Minnetle anıyoruz.

Kardelen Eğitim KurumlarıKaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.