banner461
banner195

Özel Kardelen Koleji 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resim Sergisi Açıldı

Nevşehir'in eğitimdeki 21 yıllık lider okulu Özel Kardelen Eğitim Kurumları öğrencilerinin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Atatürk temalı çalışmalardan oluşan resim sergisi Forum Kapadokya sergi alanında gerçekleştirilen törenle açıldı.

Özel Kardelen Koleji 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resim Sergisi Açıldı
27 Ekim 2015 Salı 14:01

banner143
Kardelen Koleji 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resim Sergisi Açıldı
İlgili Galeriye Git
banner134
 Nevşehir'in eğitimdeki 21 yıllık lider okulu  Özel Kardelen Eğitim Kurumları öğrencilerinin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Atatürk temalı çalışmalardan oluşan resim sergisi Forum Kapadokya sergi alanında gerçekleştirilen törenle açıldı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Atatürk temalı resim sergisi Forum Kapadokya Alışveriş Merkezinde törenle açıldı. Gerçekleştirilen açılış törenine Nevşehir Vali Yardımcısı Nurettin ATEŞ, Maarif Müfettişleri Başkanı Talip Kaplan, Milli Eğitim Uzmanı Fazıl PARMAK, Özel Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Yücel MENEKŞE, Kardelen Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi Müdürü Mürsel MERT, Kardelen Eğitim Kurumları Halkla İlişkiler Müdürü Elvan ESER  ile birçok idareci, öğretmen, veli ve öğrenci katıldı. Öğrencilerin tuttuğu kurdeleyi keserek açılışı gerçekleştiren  Vali Yardımcısı Nurettin ATEŞ, Özel Kardelen Eğitim Kurumları'na bu anlamlı sergi için teşekkürlerini ileterek şunları ekledi: "Kardelen Eğitim Kurumları Nevşehir'in tecrübeli ve önemli okullarının başında gelmekte bu anlamlı sergi için başta Kardelen Eğitim Kurumları idareci ve yöneticilerine öğretmenlerine ve  öğrencilerine teşekkür ediyorum." dedi.

Ateş, sergide bulunan resimleri tek tek gezerken öğrencilerden de yapmış oldukları resimler hakkında bilgiler aldı. Öğrencilerin bu ilgiden duydukları memnuniyet ise görülmeye değerdi. Özel Kardelen Koleji Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi müdürü Mürsel MERT sergi ile ilgili yaptığı açıklamada; " 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle öğrencilerimizin hazırlamış olduğu bu sergiyi  Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile iş birliği halinde açtık. Sergimiz 1 Kasım Pazar günü akşamına kadar Nevşehir halkına sunulmaya devam edecektir. Resim sergimizde emeği geçen öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum." diye konuştu.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.