banner461
banner195

Özel Kardelen Koleji Geleneksel Çay Partisi

Özel Kardelen Koleji Okul Aile Birliği Tarafından Düzenlenen Geleneksel Çay Partisi Dedeman Otel'de Gerçekleştirildi.

Özel Kardelen Koleji Geleneksel Çay Partisi
02 Mart 2015 Pazartesi 17:35

banner143
banner134

 Özel Kardelen Koleji Geleneksel Çay Partisi'nde, Özel Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Menekşe, Okul Aile Birliği Başkanı Dilek Bozkurt, İlköğretim Müdürü Özgül Saygılı, Halkla İlişkiler Müdürü Elvan Eser ve Lise Müdür Yardımcısı Mehtap Kulaç ile birlikte çok sayıda davetli yer aldı.

Özel Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Menekşe yaptığı konuşmada: "Nevşehir'in ilk özel okulu olan ve 20. yılını kutlayan Kardelen Koleji bizleri her zaman gururlandırmıştır. Siz değerli idarecilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz sayesinde hep daha ileriye daha güzele yol alıyoruz. Şahsım ve okulumuz adına sizlere ve organizasyonu düzenleyen Okul Aile Birliğimiz ’e teşekkür ederim." dedi. Okul Aile Birliği Başkanı Dilek Bozkurt ise yaptığı konuşmada: "Özel Kardelen Koleji Okul Aile Birliği olarak her yıl düzenlediğimiz geleneksel çay partimizi bu yılda coşku ile gerçekleştireceğiz. Bu vesile ile yapılacak olan yardımlara katkı sağlayan herkese minnetlerimi sunarım. Çay davetimize gelerek bizleri mutlu eden siz değerli velilerimize, idarecilerimize ve öğretmenlerimize Okul Aile Birliği adına teşekkür ediyorum."dedi.

Köy Okullarına Yardım

Gerçekleştirilen Çay Partisi aracılığıyla düzenlenen çekilişlerden elde edilen gelirle, Nevşehir’de bulunan ve çeşitli ihtiyaçları olan köy okullarına eğitim yardımlarının yapılacağı bildirildi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ibrahim turan - 3 yıl önce
yardımlar inşallah hak edenlere ulaşır, duyarlı olmak güzel bir şey.