banner461
banner195

Özel Kardelen Koleji Jimnastik takımı Gösterilerine Avanos’ta Devam Etti

Nevşehir'in ilk ve tek Jimnastik takımını bünyesinde bulunduran Özel Kardelen Koleji öğrencileri 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Avanos'ta gösteri yaptı.

Özel Kardelen Koleji Jimnastik takımı Gösterilerine Avanos’ta Devam Etti
21 Mayıs 2013 Salı 13:04

banner143
banner134

 Özel Kardelen Koleji Jimnastik takımı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Avanos ilçesinde düzenlenen kutlamalarda jimnastik gösterisi yaptı. Minik Kardelenlerin gösterilerini izlemeye gelen vatandaşlar jimnastik takımını uzun süre alkışladı. Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan Avanos ilçesinde düzenlenen Jimnastik takımının gösterileri ile ilgili olarak şunları kaydetti.

'' Özel Kardelen Koleji Jimnastik takımımız gösterilerine devam ediyor. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle jimnastik takımımız Avanos ilçesinde bir gösteri yaptı. Öğrencilerim,z tarafından yapılan bu gösteriye Avanos halkı büyük bir ilgi gösterdi. Burada yapmış olduğumuz etkinlikte bizi yalnız bırakmayan Avanos Kaymakamımız Mustafa Eldivan'a, Avanos Belediye Başkanı Mustafa Körükçü'ye ve tüm Avanos halkına teşekkür ediyoruz''dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.