banner461
banner195

Özel Kardelen Koleji “Ödüllü Seviye Tespit Sınavı'na“ Rekor Katılım

Özel Kardelen Koleji'nin düzenlediği "Ödüllü Seviye Tespit Sınav" ile Nevşehirli öğrenciler kendilerini denedi.

Özel Kardelen Koleji “Ödüllü Seviye Tespit Sınavı'na“ Rekor Katılım
07 Mart 2016 Pazartesi 14:00

banner143
Özel Kardelen Koleji
İlgili Galeriye Git
banner134
 Özel Kardelen Koleji'nde hafta sonu yapılan seviye tespit sınavına il genelinde ilgi oldukça büyüktü. Öğrenciler ile birlikte velilerde sınav heyecanını aynı anda yaşadı.

5 Mart Cumartesi günü 4. Sınıflara , 6 Mart Pazar günü 5,6,7 ve 8.sınıflara Özel Kardelen Eğitim Kurumları'nda " Ödüllü Seviye Tespit Sınav'ı" düzenlendi. İl genelinde büyük ilgi gören seviye tespit  sınavı rekor bir katılımla gerçekleşti. Özel Kardelen Koleji'nin sunduğu fırsatlardan yararlanmak isteyen öğrenciler sınavda ter döktü. Öğrencilerin sınavda olduğu saatlerde Özel Kardelen Koleji tarafından hazırlanan ikramlar velilere sunuldu.

Özel Kardelen Koleji İlköğretim Okul Müdürü Faruk ÇAMCI, sınava yönelik katılımın rekor seviyede olmasının kendilerini oldukça mutlu ettiğini belirterek; '' Her yıl düzenlediğimiz sınavlar ile öğrencilerimize yeni imkanlar ve fırsatlar sunmanın gururunu yaşıyoruz. Bu yıl düzenlenen Ödüllü Seviye Tespit Sınavına rekor seviyede ilgi gösteren Nevşehir halkına, öğretmen , öğrenci ve velilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz'' dedi. Öğrencilerin her yönüyle gelişimini hedefleyen Nevşehir'in lider eğitim kurumu Özel Kardelen Koleji  eğitim–öğretim kalitesi fiziki ve sosyal imkanları ve başarılarıyla sürekli adından söz ettirmeye devam ettiğini bu rekor katılımla bir kez daha ispat etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.