banner461
banner195

Özel Kardelen Koleji Öğrencileri Sınıfları Doldurdu

Kardelen sınıfları yeni eğitim öğretim yılında sevinç ve heyecanla doldu taştı.

Özel Kardelen Koleji Öğrencileri Sınıfları Doldurdu
20 Eylül 2016 Salı 13:43

banner143
Özel Kardelen Koleji Öğrencileri Sınıfları Doldurdu
İlgili Galeriye Git
banner134
Kardelen Eğitim Kurumları öğrencileri, öğretmenleri ve arkadaşları ile 2016-2017 eğitim öğretim yılında tekrar büyük bir mutluluk ile buluştular. Büyük bir heyecanla sınıflarına ve öğretmenlerine koşan minik kardelenler görülmeye değer kareler oluşturdular. Öğretmenlerine sımsıkı sarılan minik kardelenlerin yanında geleceğin lideri olmaya aday ortaokul ve liseli kardelenler de özledikleri okul sıralarında heyecan ve sevinçle bir araya geldiler.
Her yıl elde edilen büyük başarılar ile adından söz ettiren Kardelen Eğitim Kurumları 2016-2017 eğitim öğretim yılında da büyük başarılara imza atmak üzere sınıflarını doldurdu.
Özel eğitim öğretimde Nevşehir’in 22 yıllık en büyük tecrübesi olan Kardelen Eğitim Kurumlarımız sahip olduğu modern fiziki yapısı ve tecrübeli öğretmen kadrosu ile eğitim öğretimdeki liderliğini sürdürüyor. Geçen yıl bünyesine kattığı modern İlkokul binası ve daha önceki yıllarda yapılan modern anaokul binasına ek olarak bu yılda Şehit Ömer Halis Demir Konferans salonu ve yemekhanesi ile fiziki anlamda modernleşme çalışmalarına devam ediyor.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.