banner461
banner195

Özel Kardelen Koleji Öğrencileri Yardımsevenler Derneğini Ziyaret Etti

Nevşehir Özel Kardelen Koleji 4. sınıf öğrencileri Yardım Sevenler Derneği'ni ziyaret ederek burada dernek başkanı Fatma Bay'dan çalışmaları konusunda bilgiler aldılar.

Özel Kardelen Koleji Öğrencileri Yardımsevenler Derneğini Ziyaret Etti
20 Mart 2013 Çarşamba 11:55

banner143
banner134

 Özel Kardelen Koleji 4. sınıf öğrencileri sosyal bilgiler dersinde işlemiş oldukları yardım konusu kapsamında Nevşehir Yardım Sevenler Derneği'ni ziyaret edere burada dernek başkanı Fatma bay ile görüştüler. Öğrenciler aynı zamanda Yardım Sevenler Derneği tarafından salı günleri yapılan mantı ve gözleme yemeklerinin de tadına baktılar.

 

Yardım Sevenler Dernek Başkanı Fatma Bay Özel Kardelen Koleji öğrencilerine kendilerine vermiş oldukları destekten ve ziyaretten dolayı teşekkür etti. Yardım Sevenler Derneği Başkanı Fatma Bay yaptığı açıklamada, Özel Kardelen Koleji 4. sınıf öğrencileri bugün derneğimizi ziyaret ederek bizleri gerçekten son derece mutlu etti. Öğrenciler bizlerin çalışmaları konusunda merak ettiklerini bizlere sordular ve bizlerde öğrencilerimizin aydınlanacağı şekilde bilgiler verdik. Özel Kardelen Koleji okul idaresine bizlere vermiş oldukları desteklerden dolayı da teşekkür ediyorum diye konuştu.

 

Özel Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı ise Dernek Başkanı Fatma Bay'a kendilerine göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.