banner461
banner195

Özel Kardelen Koleji Öğrencilerini Çiçekle Karşıladı!

2015-2016 eğitim öğretim yılının açılış gününde Özel Kardelen Koleji öğrencilerini çiçekle karşıladı.

Özel Kardelen Koleji Öğrencilerini Çiçekle Karşıladı!
28 Eylül 2015 Pazartesi 14:41

banner143
Kardelen Koleji Öğrencilerini Çiçekle Karşıladı!
İlgili Galeriye Git
banner134

 Özel Kardelen Kolej'inde eğitim öğretim yılına coşkuyla başlandı. Özel Kardelen Eğitim Kurumları kampüsünde düzenlenen törene öğrencilerin yanı sıra öğrenci velilerinin de büyük ilgi göstermesi dikkatlerden kaçmadı. Tören, şehitlerimiz ve gazilerimiz anısına yapılan saygı duruşu ve ardından okunan İstiklal Marşımız ile başladı. Tören sırasında ilkokul 1.sınıfa başlayan 3 öğrenciye, 8.sınıf öğrencilerince çiçek buketlerinin verilmesi töreni izleyenlerce ilgiyle karşılandı. Ayrıca kitap okumanın önemine ithafen 3.sınıf öğrencisi Dila KURTDOĞAN'a Faruk ÇAMCI tarafından kitap hediye edildi.

Törenin açılış konuşmasını yapan Özel Kardelen Koleji İlköğretim Okul Müdürü Faruk ÇAMCI; "Bugün itibariyle 2015-2016 eğitim öğretim yılına başlamış bulunmaktayız. Yeni hedeflerle ve her zamanki ciddiyetle yeni bir yıla da başlıyoruz. Her birinize tekrardan hoş geldiniz diyorum. Bu yıl hem fiziki açıdan hem de yönetim ve eğitim kadrosu bakımından oldukça büyük hamleler yaptık. Yeni ilkokul binamızı yapmış olmamız sebebiyle ilkokul ile ortaokul bölümlerimiz şuan fiziki olarak birbirinden ayrılmış durumda. Ayrıca dinamik yapısından hiçbir şey kaybetmeden büyüyen ve daha da güçlenen eğitim kadromuz, Nevşehir halkının ve Özel Kardelen Koleji öğrencilerinin hizmetinde" şeklinde konuştu.

ÇAMCI, konuşmasına şöyle devam etti: "Geçen yıl eğitim kampüsümüze yeni bir anaokulu binası kazandırmıştık. Bu yıl ise yeni ilkokul binamızla sizlere merhaba diyoruz. 3 ay boyunca sürdürülen aralıksız çalışmanın meyvelerini bu yıl hep birlikte toplayacağız inşaallah. Bölgenin en büyük ve en modern eğitim kampüslerinden birine sahip olan okulumuz fiziki ve idari yönden sürekli gelişmeye devam edecektir. Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki 3 aylık tatil döneminde sadece yeni bir bina yapmakla yetinmeyip mevcut binalarımızda gerekli görülen bakım ve düzenlemeleri de büyük bir hassasiyetle gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Tüm öğrencilerimize, velilerimize ve öğretmen arkadaşlarıma yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diliyorum. Başarılarla dolu bir yıl geçirmek dileğiyle."

Tören Özel Kardelen Koleji bünyesine bu yıl katılmış olan öğretmenlerin tanıtılması ve toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.