banner421
banner461
banner195

Özel Kardelen Koleji Öğrencilerinin Karne Sevinci

Özel Kardelen Koleji Lise ve İlköğretim öğrencileri 2015-2016 eğitim-öğretim döneminin ilk yarıyılının bitmesiyle karnelerine kavuştular.

Özel Kardelen Koleji Öğrencilerinin Karne Sevinci

banner143
banner134
 

Özel Kardelen Koleji Lise ve İlköğretim öğrencileri 2015-2016 eğitim-öğretim döneminin ilk yarıyılının bitmesiyle karnelerine kavuştular.

Öğrenciler bütün bir dönem boyunca yaptıkları yoğun çalışmaların karşılığını bugün aldılar. Sınıf öğretmenleri tarafından dağıtılan karnelerini alan öğrencilerin mutlulukları ve heyecanları görülmeye değerdi. Yoğun kar yağışı nedeniyle Kardelen Koleji spor salonunda yapılan tören sonrasında başlayan yarıyıl 08,02,2016 tarihinde sona erecek.

-Yarıyıl tatilini iyi değerlendiren 2. dönemde daha başarılı oluyor.

Öğrencilere yarıyıl tatilini iyi değerlendirerek eksiklerini tamamlamalarını ve 2. dönem hiçin hazırlıklar yapmalarını tavsiye eden Özel kardelen Eğitim kurumları ilköğretim müdürü Faruk ÇAMCI şunları dile getirdi; “Öğrencilerimiz dolu dolu geçirdikleri bir dönemi daha geride bıraktı hepsini tebrik ediyorum. İkinci dönem için dinlenmeliler ve tabi bu deşarj olmalılar fakat dijital dünyanın oyunlarına kendilerini kaptırmayarak sosyal etkinlikler yapmalarını tavsiye ediyorum. Ayrıca ders eksiklerini gidererek 2. dönem hızlanacak olan sınav temposuna kendilerini hazırlamalılar.” dedi.

 

-Tatil Sonrası Sınav Maratonu Başlıyor.

Çamcı, birinci TEOG sınavında Türkiye birinciliği ve onlarca Türkiye derecesi elde eden Kardelen Koleji öğrencilerinin ikinci dönemde yapılacak olan TEOG2 sınavı için hazırlıkların aralıksız devam edeceğinin altını çizerek tüm öğrencilere faydalı ve verimli bir tatil diledi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.