banner461
banner195

Özel Kardelen Koleji Öğrencisi Resim Yarışmasında İl Birincisi Oldu

Nevşehir Özel Kardelen Koleji 7. sınıf öğrencisi Dilan Boz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan resim yarışmasında il birincisi oldu.

 Özel Kardelen Koleji Öğrencisi Resim Yarışmasında İl Birincisi Oldu
27 Nisan 2013 Cumartesi 10:59

banner143
banner134

 Özel Kardelen Koleji 7. sınıf öğrencisi Dilan Boz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan ortaokullar arası resim yarışmasında Nevşehir birincisi oldu. Kardelen Koleji 7. sınıf öğrencisi Dilan Boz’a ödülü ise Özel Kardelen Koleji’nde düzenlenen tören ile verildi.

 

Özel Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı yaptığı açıklamada 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle yapılan resim yarışmasında il birincisi olan Dilan Boz’u tebrik etti. Saygılı, ‘’ Özel Kardelen Koleji olarak eğitimin yanı sıra çeşitlik yarışmalara da büyük önem veriyoruz. Bu anlamda okulumuz öğrencisi Dilan Boz yapmış olduğu resim ile Nevşehir birincisi olarak bizleri son derece mutlu etmiştir. Bu başarıda emeği geçen öğrencimizi, ailesini ve öğretmenini kutluyorum’’diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.