banner461
banner195

Ozel Kardelen koleji Okul Aile Birliği Seçimi Yapıldı

Nevşehir Özel Kardelen Koleji 2012–2013 Eğitim öğretim yılı Okul Aile Birliği seçimi Kardelen Koleji konferans salonunda gerçekleştirildi.

Ozel Kardelen koleji Okul Aile Birliği Seçimi Yapıldı
05 Kasım 2012 Pazartesi 10:24

banner143
banner134

 Nevşehir Özel Kardelen Koleji 2012–2013 Eğitim öğretim yılı Okul Aile Birliği seçimi Kardelen Koleji konferans salonunda gerçekleştirildi.

 

Özel Kardelen Koleji Okul Aile Birliği seçimi öncesinde Özel Kardelen Koleji Psikolojik Danışmanı Doç. Dr. Mustafa Şanal tarafından öğrenci velilerine yönelik kısa bir seminer verildi. Seminerde konuşan Şanal öğrenci velilerine yıl içerisinde yapılacak olan seminerleri sürekli takip etmelerini istedi.

 

Özel Kardelen Koleji Psikolojik Danışmanı Doç.Dr. Mustafa Şanal öğrenci velilerine yönelik vermiş olduğu seminerde şunları kaydetti. ‘’ Öncelikle böylesine büyük bir katılım sağlamış olduğunuzdan dolayı sizlere teşekkür ederim. Bundan sonra sizler ile sürekli bir araya gelerek çeşitli konularda semineler yapmak istiyoruz. Öğrenci velileri genellikle çocuğum ne olsa özel okula gidiyor mantığı ile yaklaşıyor ve çocuğuyla fazla ilgilenmeyi bırakıyor. Bu davranış son derece yanlış bir davranış olduğunu belirtmek istiyorum. Asıl işimiz bundan sonra başlıyor. Çocuklarınız ile ne kadar yakından ilgilenirseniz o kadar başarı grafiğini artırmış olursunuz. Bu yüzden sizlerden rica ediyorum çocuklarınız ile ilgilenmeyi asla ihmal etmeyin. Yıl içerisinde sizler ile sık sık bir araya gelerek seminerlerimiz olacak. Bu seminerlerimizi de takip ederseniz son derece mutlu oluruz. Hepinize beni dinlemiş olduğunuz için teşekkür ediyorum’’dedi.

 

Özel Kardelen Koleji Psikolojik Danışmanı Doç.Dr Mustafa Şanal’ın konuşmasının ardından ise Okul Aile Birliği seçimine geçildi.

 

Seçimler öncesinde 2011-2012 eğitim-öğretim yılı boyunca yapılan faaliyetler, Okul Aile Birliği Başkanı Meryem Özdizdar tarafından öğrenci velilerine anlatıldı. Özdizdar geçen yıl son derece verimli çalışmalar yaptıklarını, 2012-2013 Eğitim Öğretim yılı içerisinde de aynı tempoyla çalışacaklarını belirtti.

Kardelen Koleji Okul Aile Birliği Başkanı Meryem Özdizdar'ın konuşmasının ardından 2012-2013 Eğitim Öğretim yılı okul aile birliği seçimleri gerçekleştirildi. Seçimler sonrasında Kardelen Koleji Okul Aile Birliği Yönetimi şu şekilde oluştu; Meryem Özdizdar, Yıldız Tunçkanat, Dilek Bozkurt, Tülay Taşkın, Yasemin Temel, Pınar Çetin, Birsen Çengel, Saadet Daşdelen ve Aygül Mıhçı seçildi.

Kardelen Koleji Okul Aile Birliği yöneticileri önümüzdeki günlerde kendi arasında bir toplantı yaparak okul aile birliği başkanını seçecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.