banner461
banner195

Özel Kardelen Koleji Tam Kadro!

Nevşehir Özel Kardelen Koleji 2015-2016 eğitim öğretim yılına yoğun tempoyla başladı.

Özel Kardelen Koleji Tam Kadro!
01 Ekim 2015 Perşembe 11:31

banner143
Özel Kardelen Koleji Tam Kadro!
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir Özel Kardelen Koleji 2015-2016 eğitim öğretim yılına yoğun tempoyla başladı.

Nevşehir'in ilk özel eğitim kurumu Özel Kardelen Koleji  21 yıldır Nevşehir eğitimine verdiği hizmetleri sürdürmeye, eğitim yatırımlarını artırarak devam ediyor. 2014-2015 eğitim öğretim döneminde Nevşehir'e bölgenin en  büyük anaokullarından birini kazandıran Özel Kardelen Koleji 2015-2016 eğitim öğretim döneminde ise  18 derslik kapasiteli modern ekipmanlarla donatılmış bir ilkokulu Nevşehir halkının hizmetine sunmanın haklı gururunu yaşıyor. Gelişen ve dinamikleşen eğitim kadrosunun yanı sıra yönetim kadrosunu da güçlendiren Özel Kardelen Koleji yeni eğitim öğretim dönemine yoğun tempoyla başladı.

Nevşehir'e uzun yıllar hizmet etmiş tecrübeli okul müdürlerinden Özel Kardelen Koleji ilköğretim müdürü Faruk ÇAMCI  yaptığı açıklamada; "Hayatta her şeyde olduğu gibi eğitimde de başlangıçlar önemlidir. Nasıl başladığınız ve kimlerle yola çıktığınız, nereye varacağınız hakkında fikir verir. Bizler Özel Kardelen Koleji olarak bireye özel yapılandırılmış bir eğitim anlayışı ile çalışıyoruz. Bu nedenle  başarı anlayışımızda öğrencilerimizin; sosyal bilimler, matematik, bilim ve teknoloji, dil, alanlarındaki akademik gelişmelerinin yanı sıra; sanat yönlerinin geliştiği müzik ve görsel sanatlar, kişisel, sosyal ve fiziksel yönlerinin geliştiği spor alanlarında da deneyim sahibi olabilmelerini amaçlıyoruz.

2015-2016 eğitim öğretim döneminde okulumuza yoğun ilgilerinden dolayı Nevşehir halkına teşekkür ediyor, yeni eğitim öğretim döneminde tüm öğrencilere başarılar diliyorum."dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.