banner461

Özel Kardelen Koleji TEOG Zaferi

2015 TEOG yerleştirmelerinde Özel Kardelen Koleji öğrencilerinden büyük başarı.

banner503
Özel Kardelen Koleji TEOG Zaferi
17 Ağustos 2015 Pazartesi 15:43

banner143
banner134
 2015 TEOG sonuçlarına göre Özel Kardelen Koleji 28 Fen Lisesi ve 53 Anadolu Lisesi kazandırarak büyük bir başarıya imza atmıştır.

Nevşehir'in eğitimdeki Lider Kurumu Özel Kardelen Koleji’nin Anadolu ve Fen Lisesi müdürü Sedat Ceylan, 2015 TEOG yerleştirmelerinde mezun ettiğimiz bütün öğrencilerimizi sınavla öğrenci alan, Türkiye'nin en kaliteli ortaöğretim kurumlarına yerleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz dedi.

Sedat Ceylan yaptığı açıklamada; “Bizler Kardelen Ailesi'nin birer ferdi olarak öğrencilerimiz için her türlü fedakârlığı yapmaktan çekinmiyoruz ve onların başarıya attıkları her adımda yanlarında olabilmek için çabalıyoruz. Bu çabalarımızın karşılığı olarak böyle başarıları gördüğümüzde gurur duyuyoruz. Tüm dünyada öğrenciler gelecekteki hayatlarında başarılı olabilmek adına kaliteli eğitim veren seçkin okullarda eğitim-öğrenim görmek istemektedirler. Bizlerde evlatlarımıza iyi bir eğitimin kapılarını sonuna kadar açıyoruz. Doğru üniversite tercihleri ve öğrenciye verilen kaliteli eğitim, hayat boyu kazanılacak başarıların adeta anahtarı niteliğindedir. 2015 TEOG yerleştirmelerinde bizleri gururlandıran tüm öğrencilerimizi kutluyor ve onlara lise hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

Açıklanan yerleştirme sonuçlarına göre Özel Kardelen Koleji 8.sınıf öğrencilerinin 28'i Fen Lisesi, 53'ü ise Anadolu Lisesini kazanmıştır. Elde edilen bu başarıdan dolayı Özel kardelen Koleji'ni tebrik ederiz. 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.