banner461
banner195

Özel Kardelen Koleji Türkiye 2.si!

Özel Kardelen Koleji; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen "Verimlilik" temalı yarışmada Türkiye 2.si olarak Nevşehir'in gururu olmaya devam ediyor.

Özel Kardelen Koleji Türkiye 2.si!
07 Mayıs 2015 Perşembe 14:28

banner143
banner134
Özel Kardelen Koleji; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen "Verimlilik" temalı yarışmada Türkiye 2.si olarak Nevşehir'in gururu olmaya devam ediyor...

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Verimlilik" temalı fikir yarışmasına Türkiye genelinden resmi ve özel tüm ortaokulların öğrencileri ile lise ve dengi okulların öğrencileri katıldı.  Özel Kardelen Koleji, Fen Bilgisi Öğretmeni Merve Nur Karaca yönetiminde 6.sınıf öğrencisi Süleyman Enes Akın'ın hazırladığı "Çekirdek Bankası" projesi ile "Bilinçli Tüketici Olmak, İsrafın Önlenmesi ve Tüketici Hakları" konulu onlarca projenin yer aldığı yarışmada Türkiye 2.liği derecesini alarak bizlere büyük bir gurur yaşattı. 28 Nisan’ da Ankara Ticaret Odası (ATO)’ da düzenlenen ödül töreninde, Özel Kardelen Koleji Öğrencisi Süleyman Akın'a ikincilik ödülü takdim edildi. Ayrıca Özel Kardelen Koleji yarışmaya en çok fikir gönderen ikinci okul olarak da kendinden söz ettirmeyi başardı.

Bilime ve bilimsel araştırmalara büyük önem vererek öğrencileri araştırma yapmaya yönlendirdiklerini ifade eden Özel Kardelen Koleji İlköğretim Müdürü Özgül Saygılı, elde edilen bu başarıda emeği geçen öğretmen ve öğrencileri tebrik ettiğini belirtti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.