banner461
banner195

Özel Kardelen Koleji’nde Tiyatro Gösterisi

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Sanat Kulübü , Özel Kardelen Koleji’nde "Pabucumun Kralı" isimli tiyatroyu sergiledi.

Özel Kardelen Koleji’nde Tiyatro Gösterisi
10 Aralık 2015 Perşembe 13:08

banner143
Özel Kardelen Koleji’nde Tiyatro Gösterisi
İlgili Galeriye Git
banner134
 Hüseyin İkbal CENGER'in yönetmenliğini yaptığı Metehan OKUL'un yardımcı yönetmenliğini yaptığı tiyatro gösterisine ilgi yoğun oldu. Özel Kardelen Koleji konferans salonunda sergilenen tiyatro gösterisi, Özel Kardelen Koleji ilköğretim müdürü Faruk ÇAMCI, öğretmenler ve ilköğretim öğrencilerince izlendi.

Büyük beğeni toplayan tiyatro gösterisinin ardından oyunculara ve sanat kulübü idarecilerine teşekkürlerini sunan Çamcı; "Hem sanatsal hem de kültürel olarak bir toplumun beslendiği pınarların başında gelir tiyatro. Bugün burada bu güzel oyunu bizlere sunan arkadaşlarımı kutluyorum. Eminim siz değerli gençler hem oynadığınız tiyatrolarla hem de kariyeriniz boyunca elde edeceğiniz başarılar ile gençlerimize, çocuklarımıza hizmet edeceksiniz. Bu oyunun hazırlanmasında ve gösteriminde emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum." dedi. Konuşmanın ardından gösteride yer alan tüm tiyatroculara Kardelen Eğitim Kurumları adına Faruk ÇAMCI tarafından "Teşekkür Belgesi" takdim edildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.