banner421
banner461
banner195

Özel Kardelen Koleji'nde Veli Toplantısı

Nevşehir'in eğitimde ki 21 yıllık öncüsü ve gururu olan Özel Kardelen Koleji'nde 4.,7. ve 8. sınıf velileri için toplantı düzenlendi.

Özel Kardelen Koleji'nde Veli Toplantısı

banner143
banner134
 Nevşehir'in eğitimde ki  21 yıllık öncüsü ve gururu olan Özel Kardelen Koleji'nde 4.,7. ve 8. sınıf velileri için toplantı düzenlendi.

Veli toplantısında veliler çocuklarının eğitim öğretim durumlarını öğrenmek ve detaylı bilgi almak için öğretmenleri ile bir araya geldi. İlköğretim 4.,7. ve 8. sınıf öğrenci velileri gün boyunca sınıflar halinde kabul edildi. İlk olarak okul müdürü Faruk ÇAMCI tarafından konferans salonunda karşılanan veliler daha sonra sınıf öğretmenleri ve branş öğretmenleri ile görüşmek üzere sınıflara geçti.

Özel Kardelen Koleji İlköğretim müdür Faruk ÇAMCI veliler ile yaptığı görüşmede veli öğretmen iletişimin önemine vurgu yaparak şöyle konuştu; " Biz öğretmenler ve idareciler için nitelikli eğitimde, aileler ile iletişim ve işbirliği çok önemli bir yer tutmaktadır. Velilerimizin de bu bilinçte olduğunu katılımın yoğunluğundan anlamak mümkün, bu durum bizleri oldukça mutlu etti. Özel Kardelen Koleji'nde eğitim gören tüm öğrencilerimizi kendi çocuğumuz gibi görüyoruz ve onlara en güzel eğitim- öğretim imkanını sağlamak için çalışıyoruz. Bizim öğrencilerimizle olan bağlarımız zamanla sınırlı değildir." dedi.

Toplantı sonunda hazırlanan kokteyl sırasında da görüşmelerini devam ettiren Özel Kardelen Koleji velileri daha sonra okuldan ayrıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.