banner461
banner195

Özel Kardelen Kolejinden 20. Yıla Yakışır Başarı...

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve çeşitli yaş gruplarında takımlardan, oluşan futbol turnuvasına Özel Kardelen Koleji Damgasını vurdu.

 Özel Kardelen Kolejinden 20. Yıla Yakışır Başarı...
12 Aralık 2014 Cuma 00:09

banner143
banner134

 Özel Kardelen Kolejinden 20. Yıla Yakışır Başarı...

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından  düzenlenen ve çeşitli yaş gruplarında takımlardan, oluşan futbol turnuvasına Özel Kardelen Koleji Damgasını vurdu.

Özel Kardelen Koleji 20. yılının getirdiği haklı gururuna bir yenisini daha ekledi. Özel Kardelen Koleji öğrencilerinden oluşan "Minikler" futbol takımımız 2. lik "Yıldızlar" futbol takımımız ise 3. lük derecesini alarak okulumuzu onurlandırmışlardır. Nevşehir'de hem sosyal alanda hem de eğitim anlayışında,  hep bir adım önde olan Özel Kardelen Koleji,  TEOG sınavında gösterdiği başarıyı sosyal aktivitelerle de destekleyerek öğrencilerini hep daha ileriye götürmektedir.

Özel Kardelen Koleji olarak öğrencilerimizi  yalnız akademik açıdan değil kültürel sanatsal ve spor yönlerinden de geliştirmeyi, onları hayata hazır bireyler haline getirmeyi hedeflemekteyiz. Bu başarılarda bizden desteklerini esirgemeyen tüm velilerimize, öğretmenlerimize ve bize bu onuru yaşatan sevgili öğrencilerimize  teşekkürü bir borç biliriz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.