banner461
banner195

Özel Kardelen Kolejinden Muhteşem Veda

Nevşehir Özel Kardelen Koleji 2012-2013 Eğitim Öğretim yılına düzenlenen muhteşem bir tören ile veda etti.

 Özel Kardelen Kolejinden Muhteşem Veda
14 Haziran 2013 Cuma 11:44

banner143
banner134

 ÖZEL KARDELEN KOLEJİ'NDEN MUHTEŞEM VEDA

 

Nevşehir Özel Kardelen Koleji 2012-2013 Eğitim Öğretim yılına düzenlenen muhteşem bir tören ile veda etti.

Kardelen Koleji'nde düzenlenen karne töreninde öğrenciler yıl sonunda karne almanın sevincini aileleri ile paylaşmanın mutluluğunu yaşadılar.

Özel Kardelen Koleji eğitim komplekslerinde düzenlenen karne törenine öğrencilerin yanı sıra çok sayıda öğrenci velisi katıldı. Öğrenciler karne töreninde önce 2012-2013 Eğitim Öğretim yılının yorgunluğunu çeşitli kutlamalar ile attı. Özel Kardelen Koleji Eğitim kompleksleri içerisinde düzenlenen karne törenin ilk olarak yıl boyunca çeşitli etkinliklerde başarı elde etmiş ve verilen kitapların hepsini okuyan öğrencilere teşekkür belgeleri Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan tarafından verildi. Ayrı Kardelen Koleji'nde yıl sonu etkinlikleri kapsamında futbol ve basketbol da dereceye giren öğrencilere de birer madalya verildi.

Özel Kardelen Koleji'nde düzenlenen karne töreninde konuşan Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan bugünkü karne töreniyle 2012-2013 eğitim öğretim yılının sonuna gelmiş bulunuyoruz. Yoğun geçen bir yılın ardından başlayacağınız yaz tatili, herkesin enerji depolayacağı bir dinlenme dönemi olacak derken şunları kaydetti.

'' Sevgili öğrenciler aldığınız karneleriniz yıl boyunca harcadığınız emeklerinizin bir karşılığıdır. Göstermiş olduğunuz gayretler bugün karnelerinizde size geri dönmüş oluyor. Yıl boyunca sistemli bir çalışmayı alışkanlık haline getirenleriniz güzel sonuçlar elde etmiş olarak tatile daha mutlu bir şekilde girecekler. Yeterli çabayı göstermeyenler ise doğal olarak buruk bir sevinç yaşayacaklar. Ancak hiçbir zaman yılgınlığa düşmemeli başarı elde edenleri örnek alarak diğer yıllarda o sonuçlara ulaşmak için çalışmalarımızı yoğunlaştırmalıyız. Sevgili öğrenciler, bazılarınız mezuniyet nedeniyle ilerleyen yıllarda bizimle birlikte olamayacaklar. Bu arkadaşlarımıza girecekleri sınavda ve hayatlarında üstün başarılar diliyorum. Bizimle birlikte devam edecek olanlarda yaz tatilini iyi değerlendirerek önümüzde ki eğitim ve öğretim yılına hem zihinsel hem de fiziksel açıdan hazır olarak gelmelidirler. Sevgili öğrenciler sözlerime son verirken hepinizi en içten duygularla selamlıyor, hepinize güzel bir dinlenme dönemi diliyorum''dedi.

Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan'ın konuşmasının ardından ise program İstiklal Marşı ile sona erdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.