banner461
banner195

Özel Kardelen Koleji'ne Ödül Yağmuru

e-Twinning Projesi Kapsamında Özel Kardelen Koleji; 1 Avrupa Kalite, 3 Ulusal Kalite Ödülü Almaya Hak Kazandı.

Özel Kardelen Koleji'ne Ödül Yağmuru
05 Haziran 2015 Cuma 16:50

banner143
Özel Kardelen Koleji'ne Ödül Yağmuru
İlgili Galeriye Git
banner134

 e-Twinning Projesi Kapsamında Özel Kardelen Koleji;  1 Avrupa Kalite, 3 Ulusal Kalite Ödülü Almaya Hak Kazandı.

Özel Kardelen Koleji; 3 farklı proje ile e-twinning programına  katılan ve "Me and my world", It's fun to learn by playing" projeleri ile ulusal kalite"e-Clasroom" projesi ile ise hem Ulusal Kalite hem de Avrupa Kalite ödülünü almaya hak kazandı.

Özel Kardelen Koleji İlköğretim Müdürü Özgül Saygılı ve İngilizce Öğretmeni Joanna Soltysiak Gürpınar,ödüllerini Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan'ın elinden aldılar.J.Gürpınar, ödül töreninin ardından yaptığı açıklamada:"Avrupada bulunan okulların ürettikleri projeler ile yarıştığı e-Tiwinning Prizes kapsamında4-11 yaş kategorilerinde finallere kalan tek Türk okulu olma gurunu yaşadık. Örencilerimle birlikte emek verip çalıştığımız bu projeler ile başarıya ulaşmış olmak ve bu ödülleri almak beni çok mutlu etti. Sayın Valimiz Mehmet Ceylan'a, Milli Eğitim Müdürümüz Osman Şimşek'e ve desteğini hiç eksik etmeyen okul müdürümüz Özgül Saygılı’ya çok teşekkür ederim." dedi.

İlk Kez Değil..

Özel Kardelen Koleji, 2012 yılında katıldığı e-Twinning Programı kapsamında 2 yılda 11 proje oluşturmuş ve bu projelerin 5' i "Ulusal Kalite Ödülü" almıştır. Ayrıca 2013 yılında oluşturulan " who wants to play with us? " projesiyle "Avrupa Kalite Ödülü"  alan Joanna Soltysiak Gürpınar ve öğrencileri, bu yıl yapılan "e-Classroom" projesiyle 2. kez bu ödülün sahibi oldular. Kendisine ve öğrencilerine başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

 e-Twinning hakkında detaylı bilgi için:

 http://www.etwinning.net/tr/pub/index.htm ve http://www.etwinning.net/tr/pub/news/news/etwinning_prizes_2015_shortli.htm

sitelerini ziyaret edebilirsiniz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.