banner461
banner195

Pamela Spence, Kapadokya MYO Açılışında Konser Verecek

Rock ve elektronik müzik tarzlarında son derece başarılı albümlere imza atan Pamela Spence, 2016-2017 akademik yılı açılış programı kapsamında, Nevşehir'in Ürgüp ilçesi Mustafapaşa köyündeki Kapadokya Meslek Yüksek Okulu Yerleşkesinde konser verecek.

Pamela Spence, Kapadokya MYO Açılışında Konser Verecek
23 Eylül 2016 Cuma 19:37

banner143
banner134
Rock ve elektronik müzik tarzlarında son derece başarılı albümlere imza atan Pamela Spence, 2016-2017 akademik yılı açılış programı kapsamında, 24 Eylül 2016 Cumartesi akşamı Mustafapaşa Yerleşkemizde bir konser verecek.
Profesyonel müzik kariyerine Teoman’ın vokalistliğini yaparak başlayan Pamela Spence, kendi adıyla çıkardığı albümlerin yanısıra Teoman, Gripin ve Cem Adrian gibi isimlerle yaptığı düet çalışmalarıyla da tanındı.
Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Pamela Spence, Okan Bayülgen ve Fikret Kuşkan ile birlikte rol aldığı “Atları da Vururlar” gibi çeşitli müzikallerde ve “Avrupa Yakası” gibi dizilerde ise oyuncu olarak karşımıza çıktı.
Ümit Besen ile birlikte söylediği “Seni Unutmaya Ömrüm Yeter mi?” şarkısı bu hafta Kral TV TOP 20 listesinde birinci sıraya yükselen Pamela’nın vereceği konser 24 Eylül Cumartesi akşamı saat 20.00’de başlayacak.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.