banner461
banner195

Prof. Dr. Osman Horata ve Prof. Dr. Mustafa Tan Nevşehir Üniversitemizde

Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Osman Horata ve Ahmet Yesevi Üniversitesi Türkiye Türkçesi Uzaktan Eğitim Programları Araştırma ve Uygulama Merkezi (TÜRTEP) Müdürü Prof. Dr. Mustafa Tan, ‘Türk Dünyasında Nevruz ve Türkiye-Kazakistan Kardeşlik Günleri’ etkinliklerine katılmak üzere üniversitemize geldi.

 Prof. Dr. Osman Horata ve Prof. Dr. Mustafa Tan Nevşehir Üniversitemizde
23 Mart 2013 Cumartesi 11:46

banner143
banner134

 Üniversitemiz tarafından düzenlenen ‘Türk Dünyasında Nevruz ve Türkiye-Kazakistan Kardeşlik Günleri’ ana temalı Nevruz kutlama etkinliklerine katılmak üzere Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç’ın daveti üzerine Nevşehir’e gelen Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Osman Horata ve TÜRTEP Müdürü Prof. Dr. Mustafa Tan, Rektörümüzü makamında ziyaret etti. 

 

Ürgüp Sebahat ve Erol Toksöz Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Tuncay Bülbül’ün de hazır bulunduğu ziyarette, Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç’a davetlerinden duydukları memnuniyeti dile getiren ziyaretçiler, Rektörümüze göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerini sundu.

 

Davetlerini kırmayarak etkinliklere katılmak üzere Üniversitemize gelen Prof. Dr. Osman Horata ve Prof. Dr. Mustafa Tan’a teşekkür eden Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç, kendilerine üniversitemiz hakkında bilgi verdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.