banner461
banner195

Proje Başvurusunda İzlenecek Yollar

Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesinde bilimsel araştırma projelerinde takip edilmesi gereken aşamalar belirlendi.

Proje Başvurusunda İzlenecek Yollar
18 Şubat 2016 Perşembe 13:42

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesinde bilimsel araştırma projelerinde takip edilmesi gereken aşamalar belirlendi.

Üniversitemizce desteklenecek olan Bilimsel Araştırma Projeleri başvurularının 5 aşama halinde gerçekleştirilmesi gerekiyor.

1. Aşama: Üniversitemiz Bilimsel Araştırma Projeleri web sayfasında bulunan (Belgeler, Formlar) Ek1- Proje Başvuru Formu, daha önce yapılmış olan proje başvuru aşamalarındaki dikkat edilmesi gereken hususlarla ilgili duyurularda dikkate alınarak hazırlanır, çıktısı alınır ve proje başvuru sahibi tarafından imzalanır.

2. Aşama: Hazırlanan Proje Başvuru Formuna, başvuru aşamasında istenen belgelerde eklenerek (Etik Kurul Kararı (Bakınız BAP Yönergesi Madde 9/5), Makine-Techizatlar İçin Şartname, Talep edilen alımlar için teklif mektubu ve destekleyen kuruluş var ise taahhüt belgesi) taratılır.

3. Aşama: Üniversitemiz web sayfasında bulunan "Neü İç Ağ"a giriş yapılır ve Akademik İşlemler başlığı altındaki BAP Başvurusu safhasına girilerek istenen bilgiler eksiksiz olarak doldurulur.

4. Aşama: İstenen bilgiler eksiksiz olarak girildikten sonra "Ekle" butonuna basılarak, açılan sayfada varsa hakem önerileri yapılır. Daha sonra taratmış olduğumuz PDF formatındaki Proje Başvuru Formu sunucuya yüklenir.

5. Aşama: Hazırlanmış olan Proje Başvuru Formu ekleriyle birlikte Bap Birimine teslim edilir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.