banner421
banner461
banner195

Proje Başvurusunda İzlenecek Yollar

Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesinde bilimsel araştırma projelerinde takip edilmesi gereken aşamalar belirlendi.

Proje Başvurusunda İzlenecek Yollar

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesinde bilimsel araştırma projelerinde takip edilmesi gereken aşamalar belirlendi.

Üniversitemizce desteklenecek olan Bilimsel Araştırma Projeleri başvurularının 5 aşama halinde gerçekleştirilmesi gerekiyor.

1. Aşama: Üniversitemiz Bilimsel Araştırma Projeleri web sayfasında bulunan (Belgeler, Formlar) Ek1- Proje Başvuru Formu, daha önce yapılmış olan proje başvuru aşamalarındaki dikkat edilmesi gereken hususlarla ilgili duyurularda dikkate alınarak hazırlanır, çıktısı alınır ve proje başvuru sahibi tarafından imzalanır.

2. Aşama: Hazırlanan Proje Başvuru Formuna, başvuru aşamasında istenen belgelerde eklenerek (Etik Kurul Kararı (Bakınız BAP Yönergesi Madde 9/5), Makine-Techizatlar İçin Şartname, Talep edilen alımlar için teklif mektubu ve destekleyen kuruluş var ise taahhüt belgesi) taratılır.

3. Aşama: Üniversitemiz web sayfasında bulunan "Neü İç Ağ"a giriş yapılır ve Akademik İşlemler başlığı altındaki BAP Başvurusu safhasına girilerek istenen bilgiler eksiksiz olarak doldurulur.

4. Aşama: İstenen bilgiler eksiksiz olarak girildikten sonra "Ekle" butonuna basılarak, açılan sayfada varsa hakem önerileri yapılır. Daha sonra taratmış olduğumuz PDF formatındaki Proje Başvuru Formu sunucuya yüklenir.

5. Aşama: Hazırlanmış olan Proje Başvuru Formu ekleriyle birlikte Bap Birimine teslim edilir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.