banner461
banner195

Proje Pilot Okullarda Başladı

İlimizde Öğrencilerin uzaysal algılama, yoğunlaşma, mantık hatalarını bulma, eşleştirme, tahmin, uzun vadede strateji üretimi, hızlı düşünme, çözüm üretme, taktik geliştirme, soyut düşünce gibi pek çok farklı hususta kendilerini geliştirebilmelerine katkı sağlayacak

 Proje Pilot Okullarda Başladı
03 Kasım 2015 Salı 12:30

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) İlimizde Öğrencilerin uzaysal algılama, yoğunlaşma, mantık hatalarını bulma, eşleştirme, tahmin, uzun vadede strateji üretimi, hızlı düşünme, çözüm üretme, taktik geliştirme, soyut düşünce gibi pek çok farklı hususta kendilerini geliştirebilmelerine katkı sağlayacak “Yaşım Küçük Aklım Büyük” projesi pilot okullarımızda başladı.

Pilot okul olarak seçilen Acıgöl Nene Hatun Anaokulu, Derinkuyu Özlüce İlkokulu ve Merkez Cumhuriyet Ortaokulunda görev yapan öğretmenlerimiz proje iştirakçi Nevşehir özel eğitim Merkezinde, ders araç gereçlerinin eğitimini aldılar.

Özel Eğitim Merkezi Öğreticileri Engin Yağmur ve Emrah Toplak tarafından verilen eğitimlerin tamamlanmasının ardından proje kapsamında temin edilen ders araç gereçleri pilot okullara teslim edildi. 

Proje ve ders araç gereçleri hakkında detaylı bilgi projenin uygulandığı pilot okullardan ve projeyi yürüten ARGE biriminden edinilebilir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.