banner421
banner195

Rektör Bağlı, Beden Eğitimi ve Spor Bölümü Sınav Alanını Ziyaret Etti

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar BAĞLI, Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümünün gerçekleştirdiği özel yetenek sınav alanını ziyaret etti.

Rektör Bağlı, Beden Eğitimi ve Spor Bölümü Sınav Alanını Ziyaret Etti

banner143
banner134
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar BAĞLI, Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümünün gerçekleştirdiği özel yetenek sınav alanını ziyaret etti.
Rektör Prof. Dr. Mazhar BAĞLI,  beraberinde Rektör Yard. Prof. Dr. Ertan ÖZENSEL, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Abdulkadir UZUNÖZ, üniversitemiz akademik ve idari yöneticileri ile özel yetenek sınav alanını yerinde inceleyerek sınava giren adaylara ve sınav görevlilerine başarılar diledi. 
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Spor Merkezinde yapılan  sınava katılan adaylar ile bir süre sohbet eden Rektör BAĞLI, üniversitemizin eğitim kadrosu ve sportif alt yapı yönünden çok iyi düzeyde olduğunu belirterek, Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümünün gerçekleştirdiği özel yetenek sınavına adayların göstermiş olduğu yoğun ilginin üniversitemiz adına memnuniyet verici olduğunu ifade etti.  

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ali baba - 4 ay önce
Bu adam kral adam ilk defa dini ni diyanetini bilen düzgün bi insan geldi üniversitemize Rabbim eksik etmesin başımızdan ilahiyat fakültesinden selamlar sana baba rektör