banner461
banner195

Rektör Kılıç, Özel İnsanlar ile Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Umuda Bir Adım Derneği tarafından sosyal sorumluluk projesi kapsamında özel insanlar için verilen sabah kahvaltısına katıldı.

Rektör Kılıç, Özel İnsanlar ile Kahvaltıda Bir Araya Geldi
30 Mayıs 2016 Pazartesi 19:10

banner143
banner134
Özel insanlar ve aileleri ile davetlileri buluşturmak ve kaynaştırmak adına Umuda Bir Adım Derneği tarafından verilen sabah kahvaltısında konuşan Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç, özel insanlara büyük değer verdiğini söyledi.
Rektörümüz konuşmasında “Öncelikle bugün burada sizler ile birlikte birada bulunmaktan onur duyduğumu belirtmek isterim. Gönüllülük esasına dayanan bu duyarlılığın ve farkındalığın herkes tarafından benimsenmesi gerekir. Çünkü bu özel insanlar, toplumumuzun vazgeçilmez birer parçasıdır. Gerek şahsım olarak, gerekse üniversite olarak daima bu özel insanlarımızın ve siz değerli ailelerinin yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz” dedi.
Nevşehir merkezinde kurulan derneğin vatandaşlarımızın desteği ile yararlı faaliyetler yapma gayreti içersinde olduğunu belirten Dernek Başkanı Hülya Belirir ise, bu faaliyetleri  el birliği ile çoğaltarak,  yüreğinde ve düşüncelerinde engel bulunmayan herkesi aralarında görmekten büyük mutluluk duyacaklarını söyledi.  
Rektörümüz ayrıca özel insanlar ve aileleriyle bir araya gelerek kendileriyle sohbet etti.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.