banner461
banner195

Rektör Kılıç'a Altınyıldız İlköğretim Kurumundan Ziyaret

Toyota’nın dünya çapında düzenlediği “ Sürdürülebilir Ulaşım” konulu proje yarışmasına katılan öğrencilerimiz, proje rehber öğretmenlerimiz Vesile Değerlier ve Dursun Kurt, Müdür Yardımcımız Mustafa Uçar’la birlikte Nevşehir Hacı Bektaş-ı Veli Üniversitesi Rektörü Prf. Dr. Filiz KILIÇ’ı makamında ziyaret ettiler.Öte yandan Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Bayan Basketbol takımı Altınyıldız Kolejini ziyaret etti.

Rektör Kılıç'a Altınyıldız İlköğretim Kurumundan Ziyaret
07 Aralık 2013 Cumartesi 12:02

banner143
banner134
Toyota’nın dünya çapında düzenlediği “ Sürdürülebilir Ulaşım” konulu proje yarışmasına katılan öğrencilerimiz, proje rehber öğretmenlerimiz Vesile Değerlier ve Dursun Kurt, Müdür Yardımcımız Mustafa Uçar’la birlikte Nevşehir Hacı Bektaş-ı Veli Üniversitesi Rektörü Prf. Dr. Filiz KILIÇ’ı makamında ziyaret ettiler.

Proje hakkında öğrenci ve öğretmenlerimiz tarafından Rektörümüze bilgiler verildi. Üniversitemizin her türlü proje yarışmasında okulumuza verdiği destekten dolayı kendilerine teşekkür edildi.


Üniversitesi Rektörümüz Prf. Dr. Filiz KILIÇ, öğrencilerimize bu güzel projeye katıldıkları için teşekkür etti. Üniversite olarak her türlü desteği vereceklerini belirterek, öğrencilerimize başarılar diledi.


Birinci etabı başarıyla sonuçlanan projenin sunumu Ocak ayı içerisinde Kayseri Toyota Aksoylar Plaza’da sergilenecek, yapılacak değerlendirmeler sonunda sonuçlar 2014 Mayıs ayında açıklanacaktır.  

NEVŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BAYAN BASKETBOL TAKIMI  ALTINYILDIZ KOLEJİNİ ZİYARET ETTİ.

 

Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Bayan Basketbol takımı Altınyıldız Kolejini ziyaret etti.

Kulüp Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın ve Antrenör Mustafa Yarılı da ziyarette yer aldı.

Altınyıldız Koleji yöneticileri, öğretmenleri ve sporcuları tarafından karşılanan 2. Lig Bayan Basketbol takımı, Altınyıldız Koleji Basketbol takımıyla dostluk maçı yaptı.

Maçtan sonra misafirlere çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Özden Taşğın; Nevşehir eğitim ve öğretimine yaptığı katkılardan dolayı Altınyıldız Kolejine teşekkür etti. Altınyıldız Koleji yöneticileri:” Başta Rektör Filiz Kılıç olmak üzere kulüp başkanı Özden Taşğın’a: Nevşehir’de eğitime, bilime, sanata ve spora yaptıkları katkılardan dolayı minnettarız”. dediler.

2. Lig Bayan Basketbol Takımımıza başarılar dileriz. Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.