banner461
banner195

Rektör Unutur, Uğur Unutmaz

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur ve beraberindeki sendika yöneticileri güz yarıyılının başladığı Nevşehir Hacı Bektaş Veli üniversitesine adeta çıkartma yaptı.

Rektör Unutur, Uğur Unutmaz
22 Eylül 2016 Perşembe 11:12

banner143
banner134
Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur ve beraberindeki sendika yöneticileri güz yarıyılının başladığı Nevşehir Hacı Bektaş Veli üniversitesine  adeta çıkartma yaptı.
 
Eğitim/Öğretim yılının başlamasıyla birlikte Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı okullara çeşitli ziyaretler gerçekleştiren Mustafa Uğur, güz yarıyılının başladığı Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi'ni de unutmayarak tüm çalışma arkadaşlarıyla birlikte fakülteleri ziyaret etti.
 
Fen Edebiyat Fakültesi, Eğitim Fakültesi başta olmak üzere bir çok eğitim biriminde görev yapan hem akademik hem de idari personeli ziyaret ederek yeni eğitim/öğretim yıllarını kutlayan Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi heyeti, lokum ikramında bulunmayı da ihmal etmedi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten akademik ve idari personel ise, üniversite rektörünün dahi çalışanlarını unutarak başka kurumların programlarına katıldığı bir eğitim/öğretim yılı başlangıcında kendilerini unutmayarak ziyaret eden Mustafa Uğur'a teşekkür etti.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ayhan - 2 yıl önce
Rektör hanima haksızlık etmeyin.Temsil ettiği kurum adına programlara katılması gayet tabi karsilanmali.Böyle basit meseleleri kullanarak hem rektorluk hem üniversite üzerinden hesaplaşmaya görülmemeli.