banner461
banner195

Rektörümüz Kapadokya FM’in Canlı Yayın Konuğu Oldu

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Nevşehir’de yayın yapan Kapadokya FM’in konuğu oldu.

Rektörümüz Kapadokya FM’in Canlı Yayın Konuğu Oldu
20 Ağustos 2014 Çarşamba 17:48

banner143
banner134

 Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Nevşehir’de yayın yapan Kapadokya FM’in konuğu oldu.

Kapadokya FM’de Ömer Kavak’ın hazırlayıp sunduğu  ‘Hepimiz Biraz Farklıyız Görmeyen Gözler’ programının canlı yayın konuğu olan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinin fakülte, enstitü, yüksekokul ve meslek yüksekokullarının bölüm, programlarına dair bilgi verdi. Uluslararasılaşma yolunda üniversitemizin elde ettiği kazanımlara değinen Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç, Avrupa’dan Türk Cumhuriyetlerine ve Uzak Doğuya kadar yurt dışındaki birçok üniversite Erasmus ve Mevlana programları vasıtasıyla ikili anlaşmalar gerçekleştirildiğine dikkat çekti. Bununla birlikte Rektör Kılıç, Yunus Emre Enstitüsü ve Üniversitemiz TÖMER tarafından organize edilen Türkçe öğretim programıyla 22 ülkeden 25 öğrencinin üniversitemizde Türkçe öğrendiğini ifade etti. Ayrıca üniversitemizin bilimsel, kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlerine değinen Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinin her geçen gün hız kesmeden gelişimini sürdürdüğünü söyledi.

Canlı yayında Ömer Kavak’ın ve dinleyicilerin sorularını da yanıtlayan Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç, öğrencilerin neden Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesini tercih etmeleri gerektiğine dair hususlara değindi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.