banner461
banner195

Resmi Sonuçlara Göre 500 Tam Puanlı Nevşehir’in Tek Türkiye Birincisi Kardelen Eğitim Kurumlarından

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından TEOG1 ve TEOG2 yerleştirme puanlarının yayımlanmasıyla 500 tam puan alarak Nevşehir’in Tek Türkiye Birincisi Kardelen Eğitim Kurumları 8. Sınıf öğrencisi Hüseyin Kağan ÖZDEMİR olmuştur.

Resmi Sonuçlara Göre 500 Tam Puanlı Nevşehir’in Tek Türkiye Birincisi Kardelen Eğitim Kurumlarından
02 Temmuz 2016 Cumartesi 14:33

banner143
banner134
22 yıldır Nevşehir’in lider ve ilk özel eğitim kurumu olan Kardelen Eğitim Kurumları yine büyük bir başarıya imza atmıştır. TEOG sınavlarında 500 tam puanlı Nevşehir’in tek Türkiye Birincisi Hüseyin Kağan ÖZDEMİR Kardelen Eğitim Kurumlarının ve Nevşehir’in gururu olmuştur.
2016 TEOG sınavlarında 500 tam puan ile birlikte 26 öğrencimiz Türkiye genelinde %5’ lik dilim içerisine, 47 öğrencimiz %10’luk dilim içerisine ve 53 öğrencimizde Türkiye genelinde %15 lik dilim içerisinde yer alarak Türkiye’nin en iyi liselerine yerleşebilecek puanı almışlardır.
Kardelen Eğitim Kurumları İlköğretim Müdürü Faruk ÇAMCI elde edilen bu büyük başarı sonrası yaptığı açıklamasında, Türkiye’nin en seçkin liselerine yerleşebilecek puanı elde etmeyi başaran 8. Sınıf öğrencilerini tebrik ederek sözlerine şöyle devam etti:
 ‘’ Bu eğitim öğretim yılı başında kurumumuzun oluşturduğu güçlü ve tecrübeli kadro ile birlikte bu büyük başarılar ard arda geldi. Bireysel başarı ile birlikte büyük bir kitlesel başarı elde ettik. Bu büyük başarıda emeği geçen güçlü ve tecrübeli öğretmen kadromuz ile birlikte öğrencilerimizi ve velilerimizi tebrik ederim’’ dedi. ÇAMCI son olarak süreliliği olan ve artan bir başarı elde ettiklerini bu başarıların tecrübeli öğretmen ve idare kadrosu ile gelecek yıllarda daha da artacağını belirtti.
Kardelen Eğitim Kurumları olarak, TEOG sınavlarında, Türkiye’nin en iyi liselerine yerleşebilecek puanı alan öğrencilerimizi ve ailelerini kutlarız.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
veli aktas - 2 yıl önce
Kardeslerim lara kolejinde 3 tane ogrenci var 2 teogdada ful yapan ama reklam yapmalari yasak seslerini duyuramiyorlar