banner461

Şampiyonlar Kardelen’e Koşuyorlar!

TEOG Şampiyonları, Her Yıl Olduğu Gibi Bu Yıl da Tercihlerini Nevşehir’in Lider Eğitim Kurumu Özel Kardelen Kolejinden Yana Kullanıyor.

Şampiyonlar Kardelen’e Koşuyorlar!
28 Nisan 2017 Cuma 09:41

banner143
banner134
26-27 Nisan 2017 tarihlerinde gerçekleştirilen TEOG sınavları neticesinde büyük başarı elde eden TEOG şampiyonları, tercihlerini, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da Nevşehir’in Lider Eğitim Kurumu Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesinden yana kullanıyor. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Mürsel MERT, görüşlerini şu şekilde dile getirdi: “ Öncelikli olarak her biri alanında uzman, hem dershane hem de okul deneyimi bulunan, güçlü ve deneyimli öğretmen kadromuzun öğrencilerimizin bizleri tercih etmesindeki rolü belirleyici unsurların başında gelmektedir. Bunun yanı sıra süreç içerisinde yaptığımız çalışmalarda öğrencilerimizi hem sınavlara hem de hayata en iyi şekilde hazırlayabilmek adına yapmış olduğumuz çalışmalar da şampiyonların bizleri tercih etmesi hususunda bir diğer belirleyici etken olmuştur. Öğrencilerimizin dershaneye veya özel derse ihtiyaç duymadan, verdiğimiz eğitimden maksimum düzeyde verim sağlamaları yönünde kurduğumuz sistem, öğrencilerimizin öğretmenlerimize istediği zaman ulaşması imkânı gibi faktörler göz önüne alındığında öğrencilerimizi gerek sosyal gerekse akademik yönden hayata en iyi şekilde hazırlayabilmek amacıyla sarf ettiğimiz yoğun mesai, öğrencilerimizin bizleri tercih etmesindeki haklılığı kanıtlar niteliktedir.
    Geçmiş yıllarda TEOG sınavlarından 500 tam puan alarak Türkiye 1.si olan ve kurumumuzu tercih ederek eğitim-öğretim hayatlarına Özel Kardelen Fen Lisesinde devam eden öğrencilerimiz, yaptığımız çalışmalar neticesinde ne kadar doğru bir karar verdiklerini de her defasında dile getirmektedirler. Bizler de tabiri caizse işin mutfağından yetişmiş ve bu işe yıllarını vermiş eğitimciler olarak böyle bir sorumluluğun her an farkında olarak elde ettiğimiz başarılara her yıl yenilerini ekleyerek yolumuza ne yaptığımızı bilerek emin adımlarla devam ediyoruz.
    Kasım ayı içerisinde yapılan 1. TEOG sınavları neticesinde büyük başarı elde ederek daha ilk sınavdan sonra kurumumuza ön kayıt yaptıran şampiyon öğrencilerimizin yanında 2. TEOG sınavında da büyük başarı göstererek kurumumuza kayıt yaptırmaya gelen şampiyon öğrencilerimiz bizlere duyulan güvenin en büyük göstergesidir.
    9. sınıfa çocuklarını kaydettirecek olan velilerimizin bizlerle görüşmeden son kararlarını vermemeleri hem velilerimizin hem de öğrencilerimizin lehine olacaktır. Bu bağlamda 9. sınıf kayıtlarında TEOG puanına göre %100’e varan burs imkanlarından ve çeşitli fırsatlarımızdan faydalanabilmek adına, 9. sınıfa kayıt yaptıracak olan tüm öğrencilerimizi ve velilerimizi kurumumuza bekliyorum.”

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.