banner461

Şampiyonların Koleji Altınyıldız Liselerinde Akşam Etütleri Sürüyor

Altınyıldız Eğitim Kurumları, başarı ve disiplinden taviz vermeden, geceli gündüzlü çalışarak uzman öğretmenleriyle, öğrencilerini geleceğe hazırlamaktadır.

banner503
Şampiyonların Koleji Altınyıldız Liselerinde Akşam Etütleri Sürüyor
03 Ekim 2019 Perşembe 15:44

banner143
banner134

Hafta sonu kursları, hafta içi etütleri ve deneme sınavlarının yanı sıra, okul çıkışlarında etüde kalan istekli 12.sınıf öğrencileri öğretmenler eşliğinde Eylül ayından itibaren saat 22.30’ a kadar okul kampusunda ders çalışmaktadır. 2019-2020 1.yarıyıl ve 2. yarıyılında akşam etütleri devam edecek.

Akşam etüdüne katılan öğrenciler,

”Birçok konu eksiğimizi tamamlama imkânı buluyoruz. Sorularımızı çözüyor, konu tekrarları yapıyoruz. Müsait öğretmenlerle çalışabiliyoruz.

Başarı, emek ve özverili çalışmayı gerektiriyor. Çalışmaların sürekliliği de önemli. 22 yıldır Türkiye ve Nevşehir dereceleri kazanan Altınyıldız başarı geleneğini inşallah 2020 yılında biz devam ettireceğiz. Karınca misali çalışıyoruz. Altınyıldız Koleji Müdürlüğüne teşekkür ederiz.”dediler.

Türkiye’nin en başarılı eğitim kurumları arasında yer alan Altınyıldız Liseleri, her yıl Üniversite sınavlarında çeşitli puan dallarında Nevşehir birincilikleri ve Türkiye dereceleri kazandırmaktadır.

2019 Üniversite Sınavlarında her yıl olduğu gibi Nevşehir birinciliklerini Altınyıldız Liseliler kazanmıştır.

Eğitimde mükemmel sonuçlara ulaşmak için büyük fedakârlıklarla gece gündüz çalışan Altınyıldız Koleji öğrencilerini, velilerini, başarılı öğretmen kadromuzu ve yöneticilerini kutlarız.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.