banner177
banner195

Şampiyonların Koleji ALTINYILDIZ'ın Yerleştirme Zaferi

2015 YGS ve LYS Nevşehir birinciliklerini kazanarak Türkiye’nin en başarılı okulları arasında yer alan Altınyıldız Koleji öğrencileri, yerleştirme sonuçlarında Türkiye’nin en gözde Üniversitelerini kazanma başarısı gösterdiler.

Şampiyonların Koleji ALTINYILDIZ'ın Yerleştirme Zaferi

banner143
banner134
 2015 YGS ve LYS Nevşehir birinciliklerini kazanarak Türkiye’nin en başarılı okulları arasında yer alan Altınyıldız Koleji öğrencileri, yerleştirme sonuçlarında Türkiye’nin en gözde Üniversitelerini kazanma başarısı gösterdiler.

                   2015 YGS ve LYS Şampiyonu Altınyıldız Koleji öğrencileri ; Boğaziçi Üniversitesi,Hacettepe Üniversitesi,Koç Üniversitesi,Ankara Üniversitesi, ODTÜ

İTÜ,İstanbul Üniversitesi,Gazi Üniversitesi,TOBB Üniversitesi,Çukurova,19 Mayıs,Erciyes,İzmir,Nevşehir Hacıbektaş Veli gibi üniversitelerin, Mühendislik, Tıp, Eczacılık, Mimarlık, Hukuk gibi bölümlerini kazandılar.

                   2015 Üniversite Yerleştirme Sonuçlarına göre 101 Altınyıldız Koleji mezunu daha Üniversiteli oldu.

    2015 Üniversite Yerleşme Sonuçlarında başarılı olan 101 Altınyıldız Kolejli ile mezun verdiğimiz 14 yılda 80’i Tıp Fakültesi olmak üzere toplam 869 öğrencimizi Türkiye’nin en seçkin  Üniversitelerine yerleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Altınyıldız Koleji yıllardır SBS,TEOG ve Üniversite sınavlarında İl Birinciliklerini kazanarak Nevşehir’in hem kitlesel hem de bireysel il birincisi okulu olmaktadır.

 

İŞTE ALTINYILDIZ FARKI

 

2015 Üniversite Yerleştirmelerinde Öğrencilerimiz,

 

v    9 TIP FAKÜLTESİ

v    37 MÜHENDİSLİK-MİMARLIK (2 BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ,1 KOÇ ÜNİVERSİTESİ, 1      ODTÜ, 2 İTÜ ve DİĞER)

v    1 ECZACILIK

v    1 DİŞ HEKİMLİĞİ

v    3 HUKUK FAKÜLTESİ

v    6 SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

v  10 EĞİTİM FAKÜLTESİ

v  15 KAMU-İŞLETME-İKTİSAT

v     2 BESYO

17 Diğer Fakülteler Olmak üzere 101 Altınyıldız Kolejli daha Üniversiteli olmuştur.

 

2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılında;

v  Özel Altınyıldız Fen Lisesi,

v  Özel Altınyıldız Anadolu Lisesi,

v  Özel Altınyıldız Altınyıldız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

v  Özel Altınyıldız Ana Okulu

v  Özel Altınyıldız İlkokulu

v  Özel Altınyıldız Ortaokulu ile 6 okul türünde öğrencilere hizmet veren kaliteli ve çağdaş eğitimin adresi Altınyıldız Koleji kayıtlarına büyük ilgi gösteren öğrenci velilerimize teşekkür ederiz.

          2015 Üniversite ve TEOG sınavlarındaki rekor başarılarımızda emeği geçen kurucu,idareci,öğretmen,öğrenci ve velilerimize teşekkür ederiz.

Türkiye’nin geleceği öğrencilerimize Üniversite hayatlarında başarılar dileriz.

ALTINYILDIZ KOLEJİ 2015 ÜNİVERSİTE YERLEŞTİRME SONUÇLARI
G.SIRA AD SOYAD ÜNİVERSİTE BÖLÜMÜ
1 SAMET TAHA KARSLIOĞLU HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP ( İNG )
2 BERKANT TÜYSÜZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
3 BURAK BELADA İTÜ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
4 NADİR ÇELİK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ  TIP
5 GÖZDE İĞDECİ ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP
6 EGE BERK BÜYÜKBAŞ ODTÜ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
7 SEVİM ÖZALTIN GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP
8 PELİN YILDIRIM ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP
9 ASLIHAN TELTİK ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP
10 MENŞURE YILMAZ 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ TIP ( İNG )
11 OĞUZHAN İVEN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ TIP ( İNG )
12 YUSUF M. ÖZLEŞMİŞ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
13 MELİSA ECE ZEYLAN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE  GENETİK MÜHENDİSLİĞİ
14 ESMA NUR ÇETİN GAZİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
15 İREM NUR DEMİRATAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
16 SENEM KILIÇ İZMİR ÜNİVERSİTESİ TIP
17 MEHMET  KURUGÖLLÜ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ HUKUK
18 BERAT KAAN ÖZTÜRK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK - ELEKTRONİK  MÜHENDİSLİĞİ
19 M.AKİF YILDIRIM İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
20 FURKAN KALFAOĞLU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
21 AYÇA NUR GÖNÜL HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ODYOLOJİ
22 FİRDEVS ÜRESİN MARMARA ÜNİVERSİTESİ DİYETİSYENLİK
23 DİLAN TUĞBA AKBAŞ İTÜ JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ
24 ARTUN ÇİPLİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ KİMYA NÜHENDİSLİĞİ
25 İREM  PARLAK BİLKENT ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
26 DENİZHAN ERSOYLU BEYKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK
27 AYBÜKE  NUR  MUMYAKAN YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ HUKUK
28 MUHAMMED KADİR GÖMBEL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
29 MELİH MEVLÜT ÇAVDAR ANKARA ÜNİVERSİTESİ ENERJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
30 BERNA EMİNE SARITAŞ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
31 ALPER AYTEKİN ERCİYES ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK - ELEKTRONİK  MÜHENDİSLİĞİ
32 MUSTAFA BERK KORKMAZ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK - ELEKTRONİK  MÜHENDİSLİĞİ
33 Y. BERKAY  ÖRÜCÜ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
34 MUHAMMED YALAP SAKARYA ÜNİVERSİTEİSİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
35 MEHMET  KARACADAĞ SAKARYA ÜNİVERSİTEİSİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
36 İSMAİL  ÖZTÜRK SELÇUK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
37 HALİS SELÇUKER ATILIM ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
38 A. MERAMİ İNCE PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ MEKETRONİK MÜHENDİSLİĞİ
39 AYSU HAŞİMOĞLU TOBB MİMARLIK
40 GAMZE ERDOĞAN MALTEPE ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
41 NAGEHAN  PARLAK OKAN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
42 OSMAN GÜMÜŞSUYU AYDIN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
43 AHMET MÜRSEL ARMAĞAN AKSARAY ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
44 SEVAL ERAVCI HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
45 İBRAHİM  ERDOĞAN İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
46 FURKAN Ç.  KAYNAR SAMSUN CANİK BAŞARI ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
47 SAMET ER GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
48 ESRA ALPER FATİH ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
49 ESAT ERSU ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ ACİL YARDIM VE AFET YÖNETİMİ
50 HÜSEYİN  FATİH ŞİMŞEK ANKARA ÜNİVERSİTESİ VETERİNERLİK
51 MİNA SANİYE HÜSEYİNOĞLU DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
52 BURAK KAAN DOVANKAYA SÜLEYMAN DEMİREL GIDA MÜHENDİSLİĞİ
53 MELİS ÖKSÜZ KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
54 BÜŞRA ALPER AVRASYA ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
55 ŞEYDA NUR ERKAN  SELÇUK ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK YÖNETİMİ
56 SEFER ÇEVİK NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK-ÇEVRE TASARIMI
57 YUNUS ÇOKYILMAZ NEVŞEHİR HACIBEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
58 MERVE ÇAKIR ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MALİYE
59 NECATİ YILMAZ TOROS ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
60 BEYZA UĞRAKLI DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MALİYE
61 MUHAMMED ALİ ÇAKMAKÇIOĞLU MARMARA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 
62 KEZBAN DERİN 17 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
63 BEGÜM ÜNAL KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
64 BUSE KURTULMUŞ BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ ODYOLOJİ
65 YASİN KAYA AKSARAY ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS
66 SELİN ŞÜKÜROĞLU BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ
67 ŞENİZ NAZ ERYILMAZ MALTEPE ÜNİVERSİTESİ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
68 M. HAKAN HÜSEYİN İLHAN ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
69 ESRA  GÜL DAĞ HACETTEPE ÜNVİERSİTESİ ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ
70 ADEM  ASLAN  NEVŞEHİR HACIBEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
71 ŞEVVAL GEZER BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
72 EBRU AKDEMİR BEYKENT ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
73 İPEK YILDIRIM  DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
74 BEYZA SAMUR MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
75 OSMAN BATUR ERDOĞAN KIBRIS AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ  SİYASET BİLİMİ ( İNG )
76 F. ASLIHAN ASLAN  NEVŞEHİR HACIBEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ ARKEOLOJİ
77 GÜLŞEN GİZEM GÜDÜCÜ EGE ÜNİVERSİTESİ TURİZM REHBERLİĞİ
78 CANSU AKÇAKAYA CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
79 MERT ERTAN KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ RADYO TV  VE SİNEMA
80 MUSTAFA BAŞBOĞA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
81 EDA VATANSEVER BEYKENT ÜNİVERSİTESİ SİNEMA TELEVİZYON
82 ELİF YAZGAÇ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TURİZM OTELCİLİK-SEYAHAT İ.
83 SERKAN BEKTAŞ NEVŞEHİR HACIBEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
84 ESRA  YILDIZ YETENEK - BESYO BESYO
85 İPEK ÇİDEM YETENEK - BESYO BESYO
86 MELİH  TOPAÇ NEVŞEHİR HACIBEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK 
87 HÜSEYİN COŞKUNER KAPADOKYA MESLEK YÜKSEK OKULU TURİST REHBERLİĞİ
88 KAAN OĞUZHAN GÜNAL  KAPADOKYA MESLEK YÜKSEK OKULU TURİST REHBERLİĞİ
89 MELİH  PİŞGİN KAPADOKYA MESLEK YÜKSEK OKULU AMELİYATHANE HİZMETLERİ
90 EDA NUR KURT KAPADOKYA MESLEK YÜKSEK OKULU ANESTEZİ
91 AYBÜKE  NUR  KARACA  KAPADOKYA MESLEK YÜKSEK OKULU AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI
92 BERKE YÜCEBİLGİLİ NEVŞEHİR HACIBEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK
93 MEHMET ALİ BALCI MERSİN ÜNİVERSİTESİ ERDEMLİ M.Y.O MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI
94 MUSTAFA  ÜNLÜ PİŞİREN NİĞDE ÜNİVERSİTESİ TAPU KADASTRO
95 H. AHMET  SARITAŞ KIRŞEHİR MESLEK YÜKSEK OKULU ELEKTRİK
96 ENES DURSUN KAPADOKYA MESLEK YÜKSEK OKULU UÇAK TEKNİSYENLİĞİ
97 ESRA KAÇMAZ KAPADOKYA MESLEK YÜKSEK OKULU ANESTEZİ
98 MERVE KÜÇÜKKURUTLU KAPADOKYA MESLEK YÜKSEK OKULU FİZİK TEDAVİ
99 ABDULLAH GÜVEN YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ ANESTEZİ
100 BEYZA İNANAN KAPADOKYA MESLEK YÜKSEK OKULU MİMARİ RESTORASYON
101 TUĞBA NUR GEMİ KAPADOKYA MESLEK YÜKSEK OKULU ODYOMETRİ



Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.