banner461
banner195

Sanat Kulübü’nden ‘Bu Mutlu Günümüzde’ Adlı Oyun

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Sanat Kulübü Antalya Akdeniz Üniversitesi'nin 12.sini düzenlendiği Ulusal Tiyatro Festivalinde Üniversitemizi "Bu Mutlu Günümüzde" adlı oyun ile temsil etti. 

Sanat Kulübü’nden ‘Bu Mutlu Günümüzde’ Adlı Oyun
16 Mayıs 2018 Çarşamba 11:44

banner143
banner134

Üniversitemiz  Sanat Kulübü 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı etkinliklerini tamamladı. Son olarak  Akdeniz Üniversitesi 12.Ulusal Tiyatro festivalinde Ayça Üzüm'ün yazdığı "Bu Mutlu Günümüzde" adlı oyunu sergileyen Sanat Kulübü öğrencileri salonu kahkahaya boğdu. 

Çat Belediyesi Sponsor Oldu 

Çat Belediyesi'nin dekor ve aksesuarda sponsor olduğu Sanat Kulübü öğrencileri kendi dekorlarını yaptı. Kulüp Başkanı Mustafa Döş "Bize desteklerinden dolayı başta Çat belediye başkanı Kamil Duru'ya, Kadın ve Demokrasi Derneği Başkanı ve Ağız ve diş Sağlığı Merkezi Başhekimi İlkay Akün'e, Akün Eczanesi sahibi ve Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Üyesi Emrah Akün'e çok teşekkür ediyoruz. Onların büyük destekleri ile 3 gün boyunca Üniversitemizi ve Şehrimizi çok güzel temsil ettik." dedi. 
Sanat Kulübü’nün bu dönem önemli faaliyetler gerçekleştirdiğini, Nevşehir F tipi kapalı cezaevinde kadınlara 1 konser ve üniversitemizde 2 konser ile 1 ana oyun olmak üzere toplamda 2600'den fazla seyirciye ulaştıklarını ifade eden Kulüp Başkanı Mustafa Döş  “Ayrıca bu yıl toplamda 5 köy okulunu ziyaret ederek 2000 den fazla kitap ve oyuncağı okullara bağışladık. Toplam 50 çocuğun tüm giyimlerini karşıladık.  Diyarbakır/Sergenli’ye kırtasiye yardımı yaptık.  Diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.