banner461
banner195

Sertifika Programı 02-04 Şubatta

Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesinden yapılan açıklamada Eğitim Fakültesi hariç dört yıllık eğitim veren Fakülte ve Yüksekokul öğrencilerimizden istekli öğrencilere yönelik Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı düzenleneceği bildirildi

Sertifika Programı 02-04 Şubatta
27 Ocak 2015 Salı 15:47

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesinden yapılan açıklamada Eğitim Fakültesi hariç dört yıllık eğitim veren Fakülte ve Yüksekokul öğrencilerimizden istekli öğrencilere yönelik Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı düzenleneceği bildirildi.

Açıklamada, “Üniversitemize bağlı fakültelerin 4. Sınıflarından mezun olan ya da 4. Sınıfa devam etmekte olan öğrencilerimiz ve diğer Üniversite öğrencilerine yönelik olarak ( Eğitim Fakültesi hariç dört yıllık eğitim veren Fakülte ve Yüksekokul öğrencilerimizden istekli öğrencilerimize ) Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı düzenlenecektir. Program Güz dönemi ve Bahar dönemi olarak iki aşamada gerçekleşecektir. Programa hangi bölüm öğrencilerinin katılıp katılamayacağı ile ilgili bilgiye Yüksek Öğretim Kurumunun İnternet sayfası Formasyon linkinden ulaşılabilir. Üniversitemize ayrılan kontenjanın en az % 25'i diğer Yüksek Öğretim Kurumlarındaki öğrencilere ayrılacaktır. Kontenjan fazlası başvurularda öğrencilerin diploma notu veya genel ağırlıklı not ortalamasına; eşitlik olması durumunda ise öğrencinin üniversiteye giriş puanına bakılacaktır. Ön Başvurular online olarak 29 Ocak 2015 tarihine kadar yapılacak olup, kesin kayıt hakkı kazananlar 30 Ocak Cuma günü ilan edilecektir. Kesin kayıtlar 2 Şubat – 4 Şubat tarihleri arasında yapılacaktır” denildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.