banner461
banner195

Şimşek Göreve Başlıyor

Nevşehir’de aylardır devam eden İl Milli Eğitim Müdürü sorunu nihayet çözüme kavuşuyor.

Şimşek Göreve Başlıyor
21 Ocak 2014 Salı 09:36

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de aylardır devam eden İl Milli Eğitim Müdürü sorunu nihayet çözüme kavuşuyor.

Aylardır ilimize atanıp atanmadığı, atama konusunda çeşitli sorunlar ortaya çıktığı, hakkındaki soruşturma nedeniyle atamanın henüz gerçekleştirilemediği konuşulan Hatay İl Milli Eğitim Müdür Vekili Osman Şimşek nihayet görevine başlıyor.

Edinilen bilgiye göre; atama kararnamesi onaylanan Osman Şimşek Çarşamba günü Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğündeki makama oturacak. Şimşek’in il milli eğitim müdürlüğü makamına oturmasıyla birlikte ilimizde özellikle öğretmenevi başta olmak üzere birçok sorunun da ele alınması ve en kısa zamanda çözüme kavuşturulması bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Eğitimci - 4 yıl önce
bu ne ya,1 yıldır atandı atanacak,başladı başlayacak.göreve başlar 6 ay yada 1 yıl sonra o da önceki müdürler gibi tatilini tamamlayıp bir şey yapmadan yada yapamadan nevşehirden ayrılır gider.nevşehirde yabancı kıymetli olur.gül gibi osman balak bey varken dışarıdan müdüre ne gerek vardı.kırk nazla geliyor adam tam 1 yıldır,geldi gelecek.yazık değilmi bu güzel şehire.kaybeden yine nevşehir olacak.verin osman balak beye asaleti bakın ne güzel işler yapıyor.altının kıymetini sarraf bilir hesabı osman beyin kıymetini bilenler bilir.
Avatar
:)) - 4 yıl önce
siz geecek sanın. yine gelmezki.
Avatar
ethem aytürk - 4 yıl önce
Osman balaktan ne olur