banner461
banner195

Şimşek’e Ziyaret

Türkiye Öğrenci Meclis Başkanı seçilen Nevşehir 2000 Evler Anadolu Lisesi Öğrencisi Mehmet Yıldıray Yüksel ve Türkiye Liseler Arası Tekvando Şampiyonasında Türkiye üçüncüsü olan Nevşehir 2000 Evler Anadolu Lisesi Öğrencisi Büşra Aksu, Okul Müdürü Ahmet Güzeller ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek´i ziyaret ettiler.

Şimşek’e Ziyaret
22 Mayıs 2015 Cuma 17:45

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Öğrenci Meclis Başkanı seçilen Nevşehir 2000 Evler Anadolu Lisesi Öğrencisi Mehmet Yıldıray Yüksel ve Türkiye Liseler Arası Tekvando Şampiyonasında Türkiye üçüncüsü olan Nevşehir 2000 Evler Anadolu Lisesi Öğrencisi Büşra Aksu, Okul Müdürü Ahmet Güzeller ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek´i ziyaret ettiler.
Nevşehir 2000 Evler Anadolu Lisesi 12/A sınıfı öğrencisi Mehmet Yıldıray Yüksel Erzurum da yapılan, Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı tarafından yürütülen "Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Projesi" kapsamında yapılan 12. Dönem Türkiye Öğrenci Meclis Başkanlığı seçimlerinde 39 oyla Türkiye Öğrenci Meclis Başkanı seçildi.

Nevşehir 2000 Evler Anadolu Lisesi 11/B sınıfı öğrencisi Büşra Aksu da Türkiye Liseler Arası Tekvando Şampiyonasında Türkiye üçüncüsü oldu.

İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek öğrencileri tebrik etti ve başarılarının devamı dileklerinde bulundu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.