banner461

Simya'da Uzaktan Eğitim Tüm hızıyla devam ediyor

Ülkemizde yayılmaya devam eden Koronavirüs (Covid-19) bu dönemde en çok öğrencilerin hayatlarında değişikliğe sebep oldu.

banner503
Simya'da Uzaktan Eğitim Tüm hızıyla devam ediyor
01 Nisan 2020 Çarşamba 16:53

banner143
banner134

Ülkemizde yayılmaya devam eden Koronavirüs (Covid-19) bu dönemde en çok öğrencilerin hayatlarında değişikliğe sebep oldu.

Alışılagelmiş yüz yüze eğitimin askıya alınması ve öğrencilerin online eğitime geçmesi, kurumların eğitim politikalarında değişikliğe gitmesi gerekliliğini gösterdi.

Uzaktan eğitimi aktif bir şekilde kullanan Nevşehir Simya Koleji yetkilileri, bu süreci öğrenciler için en verimli şekilde sürdürdüklerini ifade ettiler.

Kişiye özel oluşturdukları kullanıcı ad ve şifrelerle konu anlatımı, soru çözümleri, online deneme ve ders anlatımı yapılabildiğini ifade ettiler.

Böylece öğrencilerin, hala okulda eğitim alıyormuş gibi hissetmesini, öğrencinin okulu unutmamasını ve çalışmaya devam etmesini sağlamak istediklerini dile getirdiler. Öğretmenlerin öğrenci takibi yaptığını ve velilerle de sürekli iletişim kurmaya devam ettiğini söylediler.

Nevşehir Simya Koleji yönetimi sözlerine şöyle devam etti.

Eğitim, her şeyden ziyade bir süreçtir. Ülkemizin, geçirdiği bu zorlu günleri atlatacağına ve öğrencilerimizle en kısa sürede tekrar bir araya geleceğimize inanıyoruz. Bizim amacımız bu sürede öğrencimizin eğitim hayatının aksamaması için elimizden geleni yapmaktır. Velilerimiz memnun olup bize olumlu geri dönüşler yapınca bu süreci doğru yönettiğimizi anlayıp gururlanıyoruz.

Temennimiz tüm öğrencilerin bu ve benzeri şartlara sahip olmasıdır.

Hep birlikte aşacağız 

#EvindeKalTürkiye

"Tecrübeye ve Kaliteye Kayıtsız Kalmayın “

" Beklentilerinizin İdeal Çözümü "

" Eğitimin Parlayan Yıldızı"

“ Önceİnsan ÖnceEğitim “

Simya Koleji ....

✔ Çocuk Üniversitesi

✔ İlkokul

✔ Ortaokul

✔ Anadolu Lisesi

✔ Fen Lisesi

#Nevşehir #Simya #Koleji

#ÇocukÜniversitesi #İlkokul #Ortaokul #AnadoluLisesi #FenLisesi


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.