banner461
banner195

Sırada Derinkuyu’daki Eğitim Kurumları Vardı

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi'nin okul ve kurum ziyaretleri aralıksız devam etti.

Sırada Derinkuyu’daki Eğitim Kurumları Vardı
11 Mart 2016 Cuma 12:43

banner143
banner134
Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi'nin okul ve kurum ziyaretleri aralıksız devam etti.
Nevşehir'de yıl boyu okul ve kurum ziyaretlerini aralıksız sürdüren Türk Eğitim-Sen Nevşehir şubesi eğitimcilerin yanında olmaya devam ediyor.
Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, İl geneli eğitimcilerin takdir ile karşıladığı ziyaret etkinliğine Nevşehir Merkeze bağlı Güvercinlik ilkokulu ile başlattığı ziyaretlerini  öğleden sonrası itibari ile Derinkuyu M.Akif Ersoy Ortaokulu ile sonlandırdı.
Merkez ilçeye bağlı Güvercinlik İlkokulu, Derinkuyu İlçesi Cumhuriyet Ortaokulu, Derinkuyu Namık Kemal İlkokulu, Derinkuyu Halk Eğitim Merkezi, Derinkuyu M. Ekmekçi Anadolu Lisesi, Derinkuyu Lisesi, Derinkuyu Fatih Ortaokulu, Derinkuyu M. Akif Ersoy Ortaokulu ziyaret edildi.
Ziyaretlerde Türk Eğitim-Sen Genel Merkezi ve Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi'nin faaliyetleri ve çalışmaları hakkında eğitimcilere bilgilendirme yapan şube başkanı Mustafa Uğur, İlk-san seçimleri öncesinde yapılacak çalışmalar, idari ve hukuki konular hakkındaki gelişmeler hakkında da üyeleri ile görüş alışverişinde bulundu.
Gün içerisindeki ziyaretlerde sendikaya katılımlar gerçekleşirken, üye olarak katılım yapan ve destek veren eğitimcilere de teşekkür eden şube başkanı her yerde her zaman eğitimcilerin sesi olmaya devam edeceğiz açıklamalarında bulundu.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.