banner461
banner195

Sosyoloji Okumanın Kazanımları’ Konulu Konferans Üniversitemizde Gerçekleşti

Fen-Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümünün düzenlediği “Sosyoloji Okumanın Kazanımları” konulu konferans Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleşti. Konferansa Sosyoloji Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Hasan Yavuzer, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.

Sosyoloji Okumanın Kazanımları’ Konulu Konferans Üniversitemizde Gerçekleşti
13 Aralık 2013 Cuma 12:00

banner143
banner134

 Konferansta sosyolojinin her geçen gün daha da önem kazandığını dile getiren Sosyoloji Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Hasan Yavuzer, “Sadece Sosyal Bilimler ile uğraşanlar değil, farklı disiplinlerde uzmanlaşan veya farklı işlerle meşgul olanlar da Sosyolojiye ayrı bir önem vermektedir” dedi.

Konferansa konuşmacı olarak katılan  Özgecan Nidal Sulan ise Öğrencisi olarak girdiği üniversiteden mezun olmanın ve bu üniversitede konferans vermenin mutluluğunu ve heyecanını yaşadığını belirterek sözlerine başladı. Başta danışmanı ve Bölüm Başkanı olan Yrd. Doç. Dr. Hasan Yavuzer olmak üzere emeği geçen tüm hocalarına teşekkür eden Sulan, sosyoloji alanında aldığı eğitim sayesinde toplumu ve toplumun dinamiklerini daha iyi anladığını dile getirdi. Sulan,  Sulh Ceza Hakimi olarak yaptığı işte ve verdiği kararlarda bu bilgilerin çok yararını gördüğünü ifade etti. Sosyoloji Bölümünde okuyan öğrencileri de tebrik eden Sulan, çok iyi bir bölüm seçtiklerini belirterek, bu bölümde kendilerini çok iyi yetiştirmelerini istedi. Öğretim elemanları ve öğrencilerin sorularını cevaplandırdı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.