banner461
banner195

Stratejik Planın Peşine Düştüler

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek ilimizde göreve başladığı ilk günden itibaren bir takım çevrelerin takibi ve eleştiri bombardımanı altında. Söz konusu çevrelerin bugünlerde eleştiri okları Şimşek’in hazırladığını belirttiği Stratejik Plana yönelik.

Stratejik Planın Peşine Düştüler
29 Eylül 2014 Pazartesi 17:05

banner143
banner134

 Stratejik Planın Peşine Düştüler

NEVŞEHİR(MHA) İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek ilimizde göreve başladığı ilk günden itibaren bir takım çevrelerin takibi ve eleştiri bombardımanı altında. Söz konusu çevrelerin bugünlerde eleştiri okları Şimşek’in hazırladığını belirttiği Stratejik Plana yönelik.

Bir eğitim sendikasının kendisine yeni eğitim öğretim döneminin hayırlı olması temennisinde bulunmak amaçlı ziyaretinde ilk kez konuyu gündeme getiren İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek, önümüzdeki 5 yılı kapsayacak bir stratejik plan hazırladığını, ilimizde yapılması öngörülen milli eğitim yatırımlarından tutunda yapılması düşünülen tüm çalışmaların bu plan içerisine alındığını belirtmişti.

Bu açıklamaların kamuoyuna yansımasının hemen ardından Milli Eğitim Müdürü Şimşek’in Stratejik Planının peşine düşen bir takım çevreler şimdi o planın içeriğini öğrenmek derdine düştü.

Hal böyle olunca il milli eğitim müdürü Osman Şimşek’in 5 yıllık Stratejik Planının içeriğini, hazırlanış nedenini kamuoyuna açıklaması bekleniyor. Zira, planın hazırlanışından bile rahatsız olan çevreler o açıklamaların yapılmadığı süre içerisinde eleştiri oklarını yönlendirmeyi sürdürecek görünüyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.